• Karel Benetka

    Vy jste si pravdu myslel, že jeleni odlétají na zimu do teplých krajin?

    Položka č.: 235335

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:14

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 235336

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:16

    tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svo…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Potřebuju oboje. S jedněmi hraju ve filharmonii a s těmi druhými chodím po žebrotě

    Položka č.: 235337

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:18

    tuš, akvarel, papír, 13,5 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už …

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stromy před vesnicí

    Položka č.: 235342

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:20

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zavaro

    Vyjížďka

    Položka č.: 235343

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:22

    litografie, 65 x 49,8 cm, sign. PD , č. 140/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Strom zamilovaných

    Položka č.: 235349

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:26

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Sedláková

    Stavaři pod mostem

    Položka č.: 235353

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:30

    lept, 24 x 31,5 cm, sign. PD Sedláková, papír na okrajích ušpiněn , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 235354

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Běla Čermáková Taimrová

    (1925-1963)

    Dělníci

    Položka č.: 235355

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:34

    lept , 24 x 31,5 cm, sign. PD B. Taimrová, papír na okrajích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Černovský

    Černou stezkou

    Položka č.: 235356

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:36

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kasalová

    Sokol

    Položka č.: 235357

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:38

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Hana Teigeová

    Muž v křesle

    Položka č.: 235358

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:40

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Teigeová, papír u dolního okraje pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vl. Hendrych

    Dělníci v dolech

    Položka č.: 235359

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:42

    litografie, 1949, 29,5 x 25 cm, sign. PD Vl. Hendrych 49, pokrčený papír u okrajů, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 235362

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:44

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:46

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:48

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:50

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

  • G. Giraud

    V pokoji

    Položka č.: 235371

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:52

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD G. Giraud, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Maryša Neubertová

    (1899-1976)

    Položka č.: 236599

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:54

    olej, plátno, 54,5 x 73 cm, sign. LD Maryša Neubertová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    Položka č.: 236603

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:56

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    Položka č.: 236648

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 21:58

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Paestum

    Položka č.: 236879

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:00

    fotografie, 1974, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 236880

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:02

    fotografie, 1976, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

  • Pavel Kopp

    Gargano

    Položka č.: 236881

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:04

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 236882

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:06

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 237063

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:08

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Klec (PF 2006)

    Položka č.: 237067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:10

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Nováka, A. Fišárka a A. Pelce na VŠUP, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)