• Karel Kostial

    (1878-1943)

    Radeckého náměstí

    Položka č.: 217493

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:01

    litografie, 40,5 x 41 cm, PD značeno na kameni KKostial, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Beneš

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:02

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:03

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:04

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217499

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:05

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Filipi?

    Brána u Strahovského kláštera

    Položka č.: 217501

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:06

    lept, 23,8 x 14,7 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Dana Hlobilová

    (1928)

    Pražské věže

    Položka č.: 217502

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:07

    litografie, 18,5 x 9 cm, sign. PD Dana Hlobilová, č. 18/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217504

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:08

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 217506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:09

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 217507

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:10

    měkký kryt, 15,6 x 20,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Vladislav Röhling

    (1880-1945)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 217508

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:11

    dřevoryt, 18,9 x 12,6 cm, sign. PD V. Röhling, LD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 217511

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:12

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    Položka č.: 218041

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:13

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Týnský chrám

    Položka č.: 218075

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:14

    lept, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Položka č.: 218089

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:15

    dřevoryt, 16,3 x 12,3 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:16

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • R. Mošna

    Chalupa

    Položka č.: 218109

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:17

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Břetislav Slováček

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:18

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stará radnice v Brně

    Položka č.: 218776

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:19

    litografie, 34,6 x 25 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:20

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ruda Šváb

    (1909-1989)

    U Svoru v Lužických horách

    Položka č.: 219185

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:21

    litografie, 25,5 x 43,5 cm, sign. PD Ruda Šváb, č. 78/90, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét dívky

    Položka č.: 219629

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:22

    litografie, 1958, 17 x 13 cm, sign. PD Jan Bauch 58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Budování nových Lidic

    Položka č.: 219737

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:23

    olej, plátno, 1949, 29 x 43 cm, sign. PD Hořánek 49, vzadu štítek s popisem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Portréty dívek

    Položka č.: 219783

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:24

    fix, papír, 7,8 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zamyšlený mládenec

    Položka č.: 219841

    Vyvolávací cena: 960 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:25

    Aktuální cena: 960 CZK (39 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    U klavíru

    Položka č.: 219843

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:26

    dřevoryt, 1915, 19,9 x 15,1 cm, sign. PD Pravoslav Kotík 1915, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 219872

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:27

    suchá jehla, 1945, 25 x 20 cm, sign. PD APaderlík 45, č. 3/5, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:28

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Horník

    Položka č.: 220182

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:29

    dřevoryt, 1949, 13,9 x 8,8 cm, sign. PD F. Hudeček 49, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dudek

    Hnízda

    Položka č.: 220200

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:30

    mezzotinta, lept, 1987, 32,7 x 21,2 cm, sign. PD Dudek 87, č. II 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)