• Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Hlava

    Položka č.: 221407

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:07

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Postava

    Položka č.: 221408

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:08

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:09

    litografie, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD MICL 12, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Žena na oslu

    Položka č.: 221686

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:10

    dřevoryt, 36,5 x 29 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:11

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:12

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:13

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:14

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • G. Parziale

    Skopec

    Položka č.: 222017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:15

    reprodukce na překližce, 18,5 x 24,5 cm, rám, vzadu štítek Ateliéru B & B, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rychlobruslení

    Položka č.: 223773

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:16

    linoryt, 20,2 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Čertovka

    Položka č.: 223781

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:17

    lept, 28 x 21,5 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaroslava Votrubová

    (1951)

    Taneček

    Položka č.: 223783

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:18

    lept, mezzotinta, 10,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Votrubová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Castrillo

    Kompozice

    Položka č.: 223785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:19

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:20

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:21

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223788

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:22

    litografie, 22,7 x 37,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:23

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:24

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:25

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:26

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223807

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:27

    litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Pohled na kamenný most v Písku

    Položka č.: 223808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:28

    litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:29

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:30

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:31

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:32

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:33

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:34

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Rác

    (1942)

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:35

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:36

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook