• Václav Fiala

    (1891-1968)

    Městečko

    No.: 246308

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:24

    dřevoryt, 30 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 61/200, PD mimo tisk mírně zahnědlá skvrna, ohnuté rohy papíru,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Mořský příboj

    No.: 246309

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:26

    dřevoryt, 39 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 70/135,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Pouliční divadlo

    No.: 246310

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:28

    dřevoryt, 30 x 19,3 cm, sign. PD V. Fiala,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Husopaska

    No.: 246311

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:30

    litografie, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice karafiátů

    No.: 246312

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:32

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, č. 158/170,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Kampa pod Karlovým mostem

    No.: 246313

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:34

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Kaliwoda

    (1859-?)

    Frýdlant

    No.: 246314

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:36

    litografie, 19,3 x 26 cm, PD značeno na kameni AHaun, litografii provedl A. Haun, vydal Eduard Hölzel, Olomouc, mírně zažloutlý, při okraji pomuchlaný a na několika místech mimo tisk natržený papír,

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Stromy ve větru

    No.: 246315

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:38

    kvaš, papír, 26 x 36 cm, sign. PD Ronek, při okraji zašpiněný papír od barev, v levém horním rohu zlomený papír, , the private disciple of prof. Reisner and Jan Preisler

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy

    No.: 246316

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:40

    lept, akvatinta, 32,5 x 20 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

  • Jaroslav Procházka

    (1886-1948)

    Stella

    No.: 246317

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:42

    suchá jehla, 20 x 26,8 cm, na papíře mimo tisk několik drobných zlomů, skoro nepatrné zažloutlé skvrny,

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Karlův most (PF 1960 Dr. E. a ing. V. Zděnovcovi)

    No.: 242827

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:44

    dřevoryt, 13,8 x 7,4 cm, sign. PD Cinybulk, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Týnský chrám (PF 1969 Josef Voseček)

    No.: 242829

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:46

    lept, 1968, 19,3 x 10 cm, sign. DU Knobloch, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Rusek

    (1927-2012)

    No.: 242922

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:48

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Vztahy

    No.: 243019

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:50

    lept, 14 x 9 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Čas

    No.: 243020

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:52

    lept, 20 x 13 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10,

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    No.: 243656

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:54

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Gejša s hřebenem

    No.: 243658

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:56

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Gejša

    No.: 243659

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:58

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Gejši

    No.: 243660

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:00

    Current price: 600 CZK (23 €)

    No.: 243720

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:02

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslav Válek

    Postava se svatozáří

    No.: 243721

    Auction price: 580 CZK (22 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:04

    slepotisk, 23 x 15 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 580 CZK (22 €)

  • Jaroslav Válek

    Milenci ze zdi

    No.: 243722

    Auction price: 580 CZK (22 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:06

    slepotisk, 22 x 16 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 580 CZK (22 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243723

    Auction price: 580 CZK (22 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:08

    slepotisk, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 580 CZK (22 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Turek na Karlově mostě

    No.: 243726

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:10

    fotografie, 29,3 x 20,1 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Don Quijote a Sanchzo Panza u ohně

    No.: 243727

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:12

    akvatinta, 19 x 25,2 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, at, poškozeno, restaurováno, na rámu oděrky, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pošťák

    No.: 243729

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:14

    knižní litografie, 20 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    No.: 243730

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:16

    knižní litografie, 20,5 x 20,2 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • L. Židlická

    No.: 243731

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:18

    olej, karton, 48 x 33,5 cm, sign. PD L. Židlická, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Erben, Svatební košile

    No.: 243732

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:20

    litografie, 1980, 24,3 x 16,5 cm, sign. PD Zábranský 80, č. 4/120,

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Vilém Emil Rada

    (1901)

    Kuřák

    No.: 243734

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:22

    suchá jehla, 14 x 11,8 cm, sign. PD V. Rada,

    Current price: 200 CZK (8 €)