• Jitka Štenclová

    Jízda městem II.

    Položka č.: 189092

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:46

    olej, plátno, 2005, 20 x 30 cm, sign. PD Jitka Štenclová 2005, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek pod keřem

    Položka č.: 189097

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:47

    linoryt, akvarel, 9,5 x 13 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Konec léta

    Položka č.: 189098

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:48

    linoryt, akvarel, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Helena Vanišová

    Letní večer

    Položka č.: 189099

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:49

    tempera, papír, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vanišová

    Zvědavost

    Položka č.: 189100

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:50

    kombinovaná technika, papír, 10,7 x 14,7 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, autorský tisk, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Zase za rok

    Položka č.: 189101

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:51

    kombinovaná technika, papír, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Usínání

    Položka č.: 189102

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:52

    linoryt, akvarel, 5,5 x 10,5 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Stromy

    Položka č.: 189105

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:53

    olej, papír, 11,5 x 13,5 cm, sign. LD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Helena Vanišová

    Tichá rozmluva

    Položka č.: 189106

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:54

    kombinovaná technika, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Léto

    Položka č.: 189107

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Koutek zahrádky VIII

    Položka č.: 189108

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:56

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Na návštěvě u Marie

    Položka č.: 189427

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:57

    olej, sololit, 27,5 x 52 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Novosad

    Hrozen

    Položka č.: 190873

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:58

    linořez, 2008, 13 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Kalvárie

    Položka č.: 190875

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:59

    linořez, 2009, 17,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Klaun

    Položka č.: 190876

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:00

    linořez, 2009, 15 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 41/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Kočárek

    Položka č.: 190877

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Křeslo

    Položka č.: 190882

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:02

    linořez, 2009, 15,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 30/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Křižovatky

    Položka č.: 190883

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:03

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Mašle

    Položka č.: 190885

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Položka č.: 190886

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Vlado Baláž

    Položka č.: 190983

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:06

    lept, 2003, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 03, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 191629

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:07

    litografie, 11 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 108/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191630

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:08

    litografie, 9 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Schody ve Vlašské ulici

    Položka č.: 191631

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:09

    litografie, 22,9 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 191632

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:10

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Bota

    Položka č.: 191634

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:11

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 28/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • JIřina Wilma Pálková

    Plachetnice

    Položka č.: 191823

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:12

    koláž, papír, 1997, 7 x 5,7 cm, sign. PN Pálková 97, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191824

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:13

    dřevořez, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Taneček

    Položka č.: 193612

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:14

    kombinovaná technika, papír, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka III.

    Položka č.: 196401

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:15

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign, vzadu M. Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)