• František Hanuš Hérink

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    Položka č.: 239362

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:55

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 239363

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:56

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    Položka č.: 239368

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:01

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 239369

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:02

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Přítelkyně

    Položka č.: 239370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:03

    perokresba, papír, 1945, 16 x 11 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dívčí akt

    Položka č.: 239371

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:04

    tužka, papír, 1939, 11,5 x 16 cm, sign. PD Beneš 1939, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam I

    Položka č.: 239372

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:05

    perokresba, papír, 1945, 20,5 x 14 cm, LD monogr. B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci I

    Položka č.: 239373

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:06

    monotyp, 17,5 x 14 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci II

    Položka č.: 239374

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:07

    monotyp, 18 x 12 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Starověký motiv

    Položka č.: 239375

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:08

    koláž, kresba, papír, 1945, 27 x 18,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam II

    Položka č.: 239376

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:09

    perokresba, papír, 1945, 25,5 x 17,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • F. Bílek

    Postava muže

    Položka č.: 239377

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:10

    uhel, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. DU F. Bílek, rám, při okraji roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Položka č.: 239378

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:11

    uhel, papír, 1933, 35,5 x 25,5 cm, monogr. PD JTB 1933, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Tanec

    Položka č.: 239380

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:13

    uhel, křída, papír, 1944, 75,5 x 48 cm, sign. PD Em. Frinta 9. X. 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Městská scenérie

    Položka č.: 239381

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:14

    tužka, akvarel, papír, 31 x 20 cm, monogr. DU P. K. , rám, na paspartě skvrnky. Vystaveno v Rabasově galerii Rakovník, 2008 na výstavě Pravoslav Kotík práce na papíru kresby malby, hlavně z 60 let 20. století, katalog k výstavě přiložen, ale tato kresba v něm není reprodukována., antiqari.at Radhošť…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • G.B. Sommeer

    Položka č.: 239385

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:18

    pastel, papír, 1945, 55 x 41 cm, sign. PD G. B. Sommeer 45, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • G.B. Sommeer

    Zahrada

    Položka č.: 239386

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:19

    pastel, papír, 40 x 56 cm, sign. PD G. B. Sommeer, rám

  • Karel Svolinský

    Pobřeží

    Položka č.: 239387

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:20

    tuš, akvarel, papír, 1933, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, PD věnování: Váženému panu docentu F. Burianovi K. Svolinský, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:21

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Děti hrající kuličky

    Položka č.: 239389

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:22

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 29,5 cm, rám, vzadu připsáno potvrzení pravosti syna L. Vacátka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Benátky

    Položka č.: 239391

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:24

    tužka, papír, 1934, 10,5 x 16 cm, monogr. PD J.Z., rám, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Jan Zrzavý

    Benátky - přístav

    Položka č.: 239392

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:25

    tužka, papír, 1934, 11,5 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Dvě studie dráčků na keramiku

    Položka č.: 239394

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:27

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Zrzavý

    Položka č.: 239395

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:28

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Jan Zrzavý

    Pastvina s ovcemi

    Položka č.: 239396

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:29

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dráčka na keramiku

    Položka č.: 239397

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:30

    tužka, papír, 7,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie tří dráčků na keramiku

    Položka č.: 239399

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:32

    tužka, papír, 27, x 9 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Zrzavý

    Venezia

    Položka č.: 239400

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:33

    tužka, papír, 1934, 11,6 x 14,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Diego Velazquez - Venušina toaleta

    Položka č.: 239402

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:35

    olej, sololit, 55 x 78 cm, zlacený rám, Antikvariát Dlážděná

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 239404

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:37