• Armen Eloyan

    (1966)

    Tabule

    Položka č.: 239594

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:47

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Pohádková bytost

    Položka č.: 239595

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:48

    4x fix, papír, vše 29,7 x 21 cm, složeno ze 4 čtvrtek formátu A4

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Váza s kytkou

    Položka č.: 239596

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:49

    fix, papír, 1967, 29,7 x 21 cm, PD datováno 26. 2. 1967

  • Gnatta

    V severní Africe

    Položka č.: 239597

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:50

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 239598

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:51

    akvarel, tuš, papír, 48 x 63 cm, sign. PN Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 239599

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:52

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Položka č.: 239600

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:53

    akvarel, tuš, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. LD Bob H 2008, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Haluze z Jupiterova nitra

    Položka č.: 239601

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:54

    akvarel, tuš, papír, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2003, LD popsáno autorem, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Keltská brána

    Položka č.: 239602

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:55

    akvarel, paintbrush, papír, 1993, 56,5 x 40,5 cm, sign. PD Bob H 93, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza I.

    Položka č.: 239603

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:56

    tuš, papír, 2004, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2004, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Karel Hurdálek

    Sněžka v Krkonoších

    Položka č.: 239604

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:57

  • Boris Jirků

    Poté

    Položka č.: 239605

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:58

    kombinovaná technika, papír, 1991, 63 x 44 cm, sign. PD Boris Jirků 91, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 239606

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:59

    akvarel, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Křížek, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 239607

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:00

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD Jan Křížek, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Kybal

    (1901-1971)

    Pierot

    Položka č.: 239608

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:01

    pastel, uhel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD Akyb., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Mařatky a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, člen Artěl, Svazu českého díla a Umělecké besedy

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Pusa

    Položka č.: 239609

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:02

    kombinovaná technika, papír, 1980, 12 x 11,5 cm, sign. PD Lesařová-Roubíčková, pasparta, č.1/1 orig., antiqari.at Radhošťská

  • Jana Míčková

    Motýl

    Položka č.: 239610

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:03

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Jazz - rock

    Položka č.: 239611

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:04

    koláž, papír, 1991, 15 x 22 cm, sign. PD Noll 3/80, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1988)

    Z Biologického atlasu

    Položka č.: 239612

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:05

    kombinovaná technika, papír, 1984, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD Noll 84, rám

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 239613

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:06

    pastel, tuš, papír, 33 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludvig Schara

    (1907-1993)

    Stará Ljubljana

    Položka č.: 239614

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:07

    akvarel, papír, 27 x 23 cm, sign. PD org. akvarel pinx. Lud. Schara, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá

    Položka č.: 239617

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:10

    kombinovaná technika, papír, 16,6 x 15,9 cm, sign. DU P. Sukdolák, 148/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V běhu

    Položka č.: 239618

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:11

    tuš, akvarel, koláž, papír, 39,8 x 31,7 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Studie ženy

    Položka č.: 239619

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:12

    tužka, akvarel, papír, 65 x 44,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Jaroslava Zárecká - Muchová

    Bodlák

    Položka č.: 239620

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:13

    akvarel, pastel, papír, 53 x 23 cm, sign. LD Zárecká, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    Položka č.: 239621

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:14

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Komedianti

    Položka č.: 239622

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:15

    lept, 1931, 23 x 24,5 cm, sign. PD A. J. Alex, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 239623

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:16

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:17

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 239625

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:18

    litografie, 16,7 x 11,9 cm, PD monogr. RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)