• Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Anděl

    Položka č.: 221406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:00

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Hlava

    Položka č.: 221407

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:01

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Postava

    Položka č.: 221408

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:02

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:03

    litografie, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD MICL 12, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:04

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:05

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:06

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:07

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • G. Parziale

    Skopec

    Položka č.: 222017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:08

    reprodukce na překližce, 18,5 x 24,5 cm, rám, vzadu štítek Ateliéru B & B, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Čertovka

    Položka č.: 223781

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:09

    lept, 28 x 21,5 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaroslava Votrubová

    (1951)

    Taneček

    Položka č.: 223783

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:10

    lept, mezzotinta, 10,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Votrubová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Castrillo

    Kompozice

    Položka č.: 223785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:11

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:12

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:13

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223788

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:14

    litografie, 22,7 x 37,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:15

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:16

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:17

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:18

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223807

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:19

    litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Pohled na kamenný most v Písku

    Položka č.: 223808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:20

    litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:21

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:22

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:23

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:24

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:25

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:26

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Rác

    (1942)

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:27

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:28

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:29

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook