• Neumann

    Mužská tvář

    Položka č.: 228530

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:50

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:52

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 228695

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:54

    ocelorytina, 1845, 9,8 x 15,4 cm, vyryl Ch. Daumerlang, vydal G. haase, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:56

    barevný dřevoryt, 7,4 x 6,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zasněžená krajina s topoly

    Položka č.: 228831

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:58

    olej, plátno, 46 x 68 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věže

    Položka č.: 228837

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:00

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD, rám, č. 44/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    Položka č.: 228840

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:02

    litografie, 1997, 16,5 x 8 cm, sign. PB Jiří D. Dostál 5/97, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s loutnou

    Položka č.: 228843

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:04

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:06

    lept, 1963, 9 x 6 cm, sign. DU Liesler 63, papír lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dívka

    Položka č.: 228852

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:08

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 228855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:10

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Žena

    Položka č.: 228882

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:12

    ocelorytina, 1969, 14 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír 69, č. 57/100, zažloutlý papír, vyšisovaný rámečwk od pasparty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:14

    tužka, akvarel, fix, papír, 19,8 x 14,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka

    Položka č.: 229104

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:16

    litografie, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Ex Libris MP

    Položka č.: 229933

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 12/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:20

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kostel v krajině

    Položka č.: 229953

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:22

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Béla Petry

    Palásthy Lajos

    Položka č.: 229963

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:24

    dřevoryt, 1981, 14 x 8,7 cm, PU značeno ve štočku Petry 81, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Průhled branou

    Položka č.: 229964

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:26

    dřevoryt, 7,5 x 7,3 cm, sign. PD L. Vlodek, použito jako pohlednice, antiqari.at Radhošťská, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybáři

    Položka č.: 229965

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:28

    litografie, 10 x 29,4 cm, sogn. PU Cyril, pozvánka na výstavu, Strakonice, 1965, uprostřed přeložený, lehce zažloutlý papír, na papíře drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Přípitek (Srdečné blahopřání Mijmír Helcelet)

    Položka č.: 229966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:30

    linoryt, 1913, 12,8 x 8,5 cm, DU značeno KN, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:32

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:34

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    Položka č.: 229974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:36

    litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:38

    litografie, 32,7 x 43,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/73, levý horní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:40

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 47/50, levý dolní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:42

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:44

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 64/70, papír u horního okraje natržený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Halata

    Továrna

    Položka č.: 231336

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:46

    lept, 1978, 12,5 x 34 cm, sign. PD Halata, rám, č. 74/100, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:48

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook