• Pavel Hromnický

    (1889-1977)

    Slečna v kloboučku

    Položka č.: 249185

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:29

    olej, lepenka, 1924, 50 x 40 cm, sign. PD 1924, Malíř krajinář a portrétista Pavel Antonovič Gromnickij (1889 – 1977), známý též pod jménem Pavlo Hromnický, se narodil 15.12.1889 v Jekatěrinoslavi (dnešním Dněpropetrovsku) na Ukrajině. Studoval na Akademii výtvarných umění v Petrohradě u Valentina S…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Bai Ping Qi Fang

    Ptáček na větvi sakury

    Položka č.: 249186

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:30

    akvarel, tuš, papír, kolem r. 1907?, 99,5 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jana Reinerová

    Tajemství za branou

    Položka č.: 249187

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:31

    olej, plátno, 33,5 x 43 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Petr Ferebauer

    Letní večer - železnice

    Položka č.: 249188

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:32

    olej, deska, 118,5 x 100,5 cm

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Svoboda

    Dělení listu

    Položka č.: 249190

    Vyvolávací cena: 31.050 CZK (1.242 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:34

    olej, plátno, 85 x 95 cm, sign. PD SVoBoDa, rám

    Aktuální cena: 31.050 CZK (1.242 €)

  • Andrea Forsterová

    Hledání ideálu

    Položka č.: 249191

    Vyvolávací cena: 20.700 CZK (828 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:35

    olej, plátno, 70 x 85 cm, sign. PD Forsterová, rám, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 20.700 CZK (828 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I like to hate you

    Položka č.: 249192

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, sololit, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality …

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Karel Benetka

    Atlantida

    Položka č.: 249193

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:37

    olej, sololit, 80, léta, 30 x 48 cm, sign. PD Benetka, rám, vzadu značeno autorem č. 282, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od …

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Karel Benetka

    Ples jisker

    Položka č.: 249194

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:38

    olej, sololit, 80, léta, 28,5 x 48,3 cm, sign. PD Benetka, rám, vzadu značeno autorem č. 292, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání.…

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Odpočívající satyr

    Položka č.: 249195

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:39

    bronz, 1931, v. 27 cm, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ludvík Kuba?

    (1863-1956)

    Na Balkáně

    Položka č.: 249197

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:41

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. PD Kuba, rám, rám poškozen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Debata

    Položka č.: 249198

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:42

    tuš, akvarel, koláž, papír, 28, 5 x 42 cm, rám

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    Položka č.: 241434

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Juraj Bartók

    Krajina s hradem

    Položka č.: 244109

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:01

    olej, deska, 28 x 55 cm, sign. LD Barták, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Beneš

    Červené vínečko jak višňa

    Položka č.: 249379

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:02

    pastel, tuš, papír, 1984, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD K. Beneš 84, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z hospody

    Položka č.: 244110

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:03

    tempera, karton, 86,5 x 61 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Leda

    Položka č.: 249430

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:04

    litografie, 2007, 20,5 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, 188/200, PF 2007, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Avanti

    Položka č.: 249429

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:05

    litografie, 2000, 20,5 x 9,7 cm, monogr. na zadní straně AB, PF 2001, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Havran

    Položka č.: 234557

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:06

    akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 4/50, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Paříž

    Položka č.: 234314

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:07

    litografie, 1981, 30,5 x 20,2 cm, sign. DU Karel Chaba 81, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 244150

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • NK (Nikit) Kampan

    Sklizeň zýže

    Položka č.: 241776

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:09

    olej, plátno, 25 x 36 cm, sign. PD NK Kampan, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Podzim

    Položka č.: 244156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:10

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 249436

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:11

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Beethoven

    Položka č.: 249442

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:12

    dřevoryt, ruční papír, 1916, 12,5 x 12 cm, sig. PD Pravoslav Kotík 1916, rám, ruční tisk, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Josef Kozumplík

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 249431

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:13

    akvarel, papír, 1977, 40 x 58 cm, sign. PD Josef Kozumplík 1977, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 249357

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:14

    litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O Coubine 49, rám, 416/500, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Thieleho, člen skupiny Osma, SVU Mánes, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Liesler

    Dobrý den, domove!

    Položka č.: 193115

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:15

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 128/130, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Míčková

    Kaplička

    Položka č.: 249446

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:16

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1964, 30 x 21 cm, sign. PD Jana 64, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Na kolejích

    Položka č.: 249445

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:17

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1964, 22 x 30 cm, sign. PD Jana 64, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)