• Bohumil Ullrych

    Tři pradleny

    No.: 246288

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:44

    olej, plátno, 1940, 21,5 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 40, plátno na okrajích otřepeno, ,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 246289

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:46

    olej, plátno, 1937, 14 x 10 cm, sign. PD B. Ullrych, pasparta, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Probuzení

    No.: 246290

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:48

    suchá jehla, 2010, 11,7 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč, č. 10/80 III., , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Z Nového světa

    No.: 246291

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:50

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • William Yates

    (1845-1934)

    Bitva o Port Arthur

    No.: 246292

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:52

    kvaš, papír, 54,5 x 75,5 cm, sign. PD W. Yates, při okrajích na několika místech natržený papír, levý spodní roh papíru poškozen,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    No.: 246293

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:54

    litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    No.: 246294

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:56

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno,

    Current price: 650 CZK (25 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    No.: 246295

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:58

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16,

    Current price: 650 CZK (25 €)

  • Zoja Villalobos

    Tři srdce

    No.: 246296

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:00

    litografie, 1984, 32 x 26 cm, sign. PD Zoja Villalobos 84, č. 1/34,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    No.: 246297

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:02

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem I.

    No.: 246298

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:04

    suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Jirka Jirásek

    Kvetoucí strom

    No.: 246299

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:06

    olej, kartón, 1944, 37 x 48,5 cm, sign. PD Jirka Jirásek 44, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Lubomír Mecl

    Přístav

    No.: 246300

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:08

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Srneček

    No.: 246301

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:10

    dřevoryt, 34,5 x 32 cm, značeno ve dřevě PD F. Duša, PD mimo tisk jedna hnědá skvrnka , , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    No.: 246302

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:12

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Racci nad Vltavou

    No.: 246303

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:14

    litografie, 1981, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD J. Mácha 81, č. 67/100, , the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Labutě na Vltavě

    No.: 246304

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:16

    litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    No.: 246305

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:18

    akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Ctirad Stehlík

    Akt zezadu

    No.: 246306

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:20

    litografie, 23 x 18 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, pasparta místy drobně zašpiněná,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Staroměstské náměstí

    No.: 246307

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:22

    litografie, 22 x 30,5 cm, sign. PD, rám, , the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Městečko

    No.: 246308

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:24

    dřevoryt, 30 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 61/200, PD mimo tisk mírně zahnědlá skvrna, ohnuté rohy papíru,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Mořský příboj

    No.: 246309

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:26

    dřevoryt, 39 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 70/135,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Pouliční divadlo

    No.: 246310

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:28

    dřevoryt, 30 x 19,3 cm, sign. PD V. Fiala,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Husopaska

    No.: 246311

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:30

    litografie, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice karafiátů

    No.: 246312

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:32

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, č. 158/170,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Kampa pod Karlovým mostem

    No.: 246313

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:34

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Kaliwoda

    (1859-?)

    Frýdlant

    No.: 246314

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:36

    litografie, 19,3 x 26 cm, PD značeno na kameni AHaun, litografii provedl A. Haun, vydal Eduard Hölzel, Olomouc, mírně zažloutlý, při okraji pomuchlaný a na několika místech mimo tisk natržený papír,

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Stromy ve větru

    No.: 246315

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:38

    kvaš, papír, 26 x 36 cm, sign. PD Ronek, při okraji zašpiněný papír od barev, v levém horním rohu zlomený papír, , the private disciple of prof. Reisner and Jan Preisler

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy

    No.: 246316

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:40

    lept, akvatinta, 32,5 x 20 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

  • Jaroslav Procházka

    (1886-1948)

    Stella

    No.: 246317

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:42

    suchá jehla, 20 x 26,8 cm, na papíře mimo tisk několik drobných zlomů, skoro nepatrné zažloutlé skvrny,

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids