• Neznámý autor

    Madona

    Položka č.: 242962

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:44

    tisk, 68 x 98 cm, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlýn

    Položka č.: 242963

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:46

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Muž s lucernou (Z knih Jaroslava Červeného)

    Položka č.: 242964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:48

    dřevoryt, 1944, 9,5 x 7 cm, značeno PD Michael Florian, dřevoryt 1944, na pravém okraji papíru (mimo tisk) lehce pokrčeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Strom poznání

    Položka č.: 242965

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:50

    dřevoryt, 1971, 17,3 x 5,5 cm, značeno DU Stanislav Vymětal, X3. Jubilejní list KSG, 1971, levý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice (Ex Libris)

    Položka č.: 242966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:52

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 5,5 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    Položka č.: 242967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:54

    dřevoryt, 1969, 7 x 4,1 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Loď v zátoce

    Položka č.: 242968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:56

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pam G. Rueter

    (1906-1998)

    Koráb

    Položka č.: 242969

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:58

    dřevoryt, 1955, 10,5 x 9 cm, titulní strana PF 1956, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Déšť nad polem

    Položka č.: 242970

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2020 00:00

    dřevoryt, 6,9 x 11,8 cm, značeno LD v desce J. Hrubý, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 120060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:00

    akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V.V. Novák

    (1910-1969)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 122844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:01

    tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, sign. LD VV Novák, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:02

    olej, karton, 1977, 28 x 46 cm, sign. PD J. Drha 77, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sedláček

    Vesnička v podhůří

    Položka č.: 177217

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:03

    olej, karton, 1946, 25 x 35 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    Položka č.: 177218

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:04

    olej, karton, 1946, 24,5 x 34 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:05

    lept, 7,9 x 7,3 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Chalupa

    Položka č.: 177596

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:06

    tuš, akvarel, pastel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. PD Konst. Bušek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 177684

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:07

    olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Citróny

    Položka č.: 177872

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:08

    olej, překližka, 27,5 x 43 cm, sign. PD Kořínek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 177876

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:09

    olej, sololit, 55 x 80 cm, monogr. LD JP, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:10

    mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:11

    kvaš, papír, 41,2 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:12

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178977

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:13

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178978

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:14

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:15

    akvarel, karton, 1947, 44 x 62 cm, sign. LD Němeček 47, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:16

    litografie, 1978, 15,5 x 13 cm, sign. PD KBeneš 78, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    Položka č.: 179080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:17

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 179096

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:18

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    Položka č.: 180932

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:19

    lept, 1931, 25 x 29,5 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    Položka č.: 180961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:20

    akvrel, papír, 27,7 x 20,7 cm, sign. LD Jar Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook