• Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 244918

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:01

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, nepatrně proděraven papír v místech slepotisku, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vladimír Novák

    Na útěku

    Položka č.: 244919

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:02

    litografie, 22 x 9,8 cm, značeno DU Vladimír Novák, kartonová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most z Kampy

    Položka č.: 244922

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:03

    olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 244923

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:04

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 245187

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:05

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tanečnice

    Položka č.: 245203

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:06

    uhel, akvarel, papír, 53 x 35 cm, sign. PD Štika, rám, zažoutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící dívka

    Položka č.: 245205

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:07

    kombinovaná technika, papír, 47,8 x 39,5 cm, sign. PD Hejna, papír LD cca 0,5 cm natržen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 245206

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:08

    pastel, papír, 65 x 40 cm, sign. PD V. Haise, nalepeno na kartonu, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 245228

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:09

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Dana Puchnarová Štormová

    Pokus o překonání hranice

    Položka č.: 245369

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:10

    barevný lept, 1967, 43 x 34 cm, sign. LD D. Štormová 1967, rám, č. 72/80, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Válek

    Golem

    Položka č.: 245393

    Vyvolávací cena: 580 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:11

    Aktuální cena: 580 CZK (22 €)

  • John Hardy

    Lehké dívky

    Položka č.: 245394

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:12

    litografie, 70,5 x 50,5 cm, sign. PD John Hardy, č. 116/275, antiqari.at Radhošťská

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:13

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:14

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Regina Scheuflerová

    Položka č.: 245398

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:15

    litografie, 1992, 13,5 x 63 cm, sign. PN R. Scheuflerová 92, pasparta, pozvánka na oslavu narozenin, na dvou místech řeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sedící muž

    Položka č.: 245400

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:16

    akvarel, papír, 10 x 8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 245401

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:17

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245404

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:18

    litografie, 1977, 32,5 x 24,8 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original IV, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245406

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:19

    litografie, 1977, 32 x 25 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original I, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245407

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:20

    litografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata II Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Staroměstská mostěcká věž

    Položka č.: 245409

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:22

    akvatinta, 29,4 x 22 cm, PD značeno Orig. Rad. V. Rud. Veit, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Chadima

    Vltava

    Položka č.: 245410

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:23

    litografie, 1979, 11,7 x 20,8 cm, sign. PD Chadima 79, č. 70/100, při horním okraji pomuchlaný a nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245411

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:24

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245412

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:25

    litografie, 31 x 47 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata VI Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245413

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:26

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245414

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:27

    litografie, 31 x 48 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IX Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Vondrouš

    Mariánské lázně

    Položka č.: 245416

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:28

    kolorovaný lept, 1956, 29,7 x 42,8 cm, značeno DU v desce Vondrouš 1956, na papíře mimo tisk nepatrně zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Vondrouš

    Hodonín

    Položka č.: 245417

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:29

    lept, 1948, 25 x 35,3 cm, sign. PD Vondrouš, č.8/10, při horním okraji papíru mírně zahnědlý pruh, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

  • Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Veduta Chebu

    Položka č.: 245419

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:30

    dřevoryt, 28 x 34,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražské panorama

    Položka č.: 245424

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:31

    litografie, 30,4 x 20 cm, sign. PD Vkubašta, při orkaji mimo tisk polámaný a mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu