• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z Českého středohoří

    Položka č.: 242504

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:14

    suchá jehla, 1947, 12 x 16 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1947, dole značeno vodotiskovým razítkem autora, stav vynikající, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 203801

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:15

    lept, 23,8 x 19,4 cm, sign. PD V. Rolín, mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Ráj

    Položka č.: 217039

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:16

    litografie, 1921, 20,5 x 33,2 cm, sign. Jaromír Seidl 1921, LD značeno na kameni Dle Tempesty Jaromír Seidl 1921., zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, V. Hynaise a J. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 242634

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:17

    akvatinta, 12,8 x 7,8 cm, sign. PD Pavel Šimon, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Útok

    Položka č.: 216998

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:18

    tuš, papír, 50. léta, 18,5 x 12,5 cm, ilustrace k románu František Langer - Děti a dýka, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hrozba

    Položka č.: 216997

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:19

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Na stráži

    Položka č.: 216996

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:20

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Stín

    Položka č.: 216995

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:21

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Věčnost

    Položka č.: 242635

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:22

    akvatinta, 1937, 9,6 x 8,2 cm, sign. PD Ct. Šťastný 37, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Heinz Vogel

    (1898-1977)

    Varhanník

    Položka č.: 242507

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:23

    lept, 1897, 24,3 x 19,8 cm, značeno LD v tisku H. Vogel Pxt. a PD H. Struck sct., vyryl H. Struck, vytiskla Gesellschaft f . verfielf. Kunst in Wien, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. C. Allen

    Dorking - kostel

    Položka č.: 242542

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:24

    mědirytina, 9,8 x 14,8 cm, značeno LD J. C. Allen a PD J. Henshall, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. W. Allen

    Kostel v Leatherhead hrabství Surrey - Anglie

    Položka č.: 242529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:25

    mědirytina, 9,7 x 14,5 cm, značeno LD J. W. Allen a PD C. Mottram, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • F. Allom

    Zátoka ve Falmouth - Anglie

    Položka č.: 242526

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:26

    mědirytina, 9,8 x 15,5 cm, značeno LD gez F. Allom a PD gest. V. l. G. Martini Rudolstadt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Becker

    The Reapers

    Položka č.: 242575

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:27

    mědirytina, 12,1 x 16,7 cm, značeno LD J. Becker pinx. a PD W. French sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Brouwer

    The Smoking Club

    Položka č.: 242583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:28

    mědirytina, 15,4 x 13,1 cm, značeno LD Brouwer pinx. a PD Carse sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • V. d. Neer

    The Surgeon

    Položka č.: 242582

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:29

    mědirytina, 16,5 x 13,3 cm, značeno LD V. d. Neer pinx. a PD Garlieb sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anton van Dyk

    Votiv - Gemalde

    Položka č.: 242571

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:30

    mědirytina, 14 x 11,3 cm, značeno LD Anton van Dyk pinx. a PD J. A. Simon sc. , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Enhuver

    The Invalid

    Položka č.: 242569

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:31

    mědirytina, 16 x 12,8 cm, značeno LD Enhuver pinx. a PD Krausse sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • F. Hayez

    Die beiden Foscari

    Položka č.: 242572

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:32

    mědirytina, 15,3 x 21,3 cm, značeno LD F. Hayez pinx. a PD C. Defet sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • F. Hayez

    Valenzia Gradenigo

    Položka č.: 242570

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:33

    mědirytina, 12,2 x 16,9 cm, značeno LD F. Hayez pinx. a PD J. W. Baumann sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Van der Leeuw

    Evening

    Položka č.: 242584

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:34

    mědirytina, 12,4 x 16,2 cm, značeno LD Van der Leeuw pinx. a PD T. Heawood, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Kostel sv. Michael v St. Albans - Anglie

    Položka č.: 242543

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:35

    mědirytina, 9,9 x 14,3 cm, značeno LD C. Marshall a PD C. Bentley, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Zámek Rochester v Hrabství Kent - Anglie

    Položka č.: 242537

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:36

    mědirytina, 10 x 14,6 cm, značeno LD C. Marshall a PD W. Henshall, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Londýn St. James Park - Anglie

    Položka č.: 242533

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:37

    mědirytina, 10 x 14,8 cm, značeno LD C. Marshall a PD J. C. Varrall, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Hampton hrabství Middlesex - Anglie

    Položka č.: 242532

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:38

    mědirytina, 9,9 x 14,5 cm, značeno LD C. Marshall a PD W. Floyd, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Kostel v Hornsey hrabství Middlesex - Anglie

    Položka č.: 242531

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:39

    mědirytina, 9,9 x 14,7 cm, značeno LD C. Marshall a PD J. Henshall, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Radnice u St. Albanse - Anglie

    Položka č.: 242530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:40

    mědirytina, 10,1 x 15 cm, značeno LD C. Marshall a PD J. Henshall, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Weatminster od Chelsea - Anglie

    Položka č.: 242528

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:41

    mědirytina, 9,8 x 14,4 cm, značeno LD C. Marshall a PD J. C. Varrall, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Sunbury v Middlesexu - Anglie

    Položka č.: 242527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:42

    mědirytina, 9,9 x 14,5 cm, značeno LD C. Marshall a PD J. Henshall, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Broxbourn most - Anglie

    Položka č.: 242524

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:43

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)