• Ivan Ouhel

    Jarní krajina

    Položka č.: 241222

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:53

    tempera, papír, 1991, 20 x 15 cm, sign. PD I. Ouhel 91, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Ptáček

    Břeh

    Položka č.: 241223

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:54

    olej, sololit, 69 x 58 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    Položka č.: 241224

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:55

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Praha mých snů (Martinská)

    Položka č.: 241225

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:56

    akryl, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Střešovice pod sněhem

    Položka č.: 241226

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:57

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Starý lom

    Položka č.: 241227

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:58

    olej, plátno, 1998, 31 x 36 cm, sign. PD J Spěváček 98, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Krajina modré spirály

    Položka č.: 241228

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:59

    olej, akryl, plátno, 1994, 50 x 40 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda 94, rám, autor o vzniku díla: "Inspirováno Sigmundem Freudem, který píše o pronikání do těla a naší mysli v podobe snu coby supa.. Je to surealistický náhled do jiné dimenze v nás samých, něco jako náš vnitřní svět.. v kt…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Potopa

    Položka č.: 241229

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:00

    kombinovaná technika, koláž, asambláž, plátno, 2001, 70 x 52,5 cm, sign. na zadní straně Svoboda, klínový rám, obraz Potopa vznikl jako inspirace malby Gustava Dorého (Genesis, kapitola 7: 19-24), obraz tvoří volnou trilogii s obrazy Havěť a Polámal se mraveneček, na zadní straně popsáno autorem a z…

  • Markéta Urbanová

    (1978)

    Položka č.: 241230

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:01

    akryl, plátno, 2011, 60 x 45 cm, sign. vzadu Urbanová

  • Zdeněk Hošek

    Vážka

    Položka č.: 241231

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:02

    akvarel, běloba, tužka, papír, 61 x 43 cm, monogr. PD ZH, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Šafránek

    Ten pohled

    Položka č.: 241232

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:03

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Šafránek

    Podivný skok

    Položka č.: 241233

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:04

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

  • Josef Žáček

    Spatium

    Položka č.: 241234

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:05

    triptych, kombinovaná technika, papír, 92,5 x 66,7 cm, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Michael Rittstein

    Na silnici

    Položka č.: 241235

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:06

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. LD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 241236

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:07

  • Michael Rittstein

    Polibek

    Položka č.: 241237

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:08

  • Michael Rittstein

    V autě

    Položka č.: 241238

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:09

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 30/100, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241239

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:10

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241240

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:11

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241241

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:12

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, PD značeno v desce Beyer sc., rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241242

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:13

  • Max Švabinský

    Paní Švabinská

    Položka č.: 241243

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:14

    lept, 1906, 36 x 30 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 241244

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:15

    akvatinta, 27,5 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, Antikvariát Dlážděná

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Benátky

    Položka č.: 241245

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:16

    lept, 1909, 40,3 x 50,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD imp., poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Klečící mnich (Ilustrace ke knížce F. Jammes: Román Zajícův)

    Položka č.: 241246

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:17

    linořez, 1920, 13,2 x 9 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Položka č.: 241247

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:18

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Podobizna

    Položka č.: 241248

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:19

    mezzotinta, 1913, 17,4 x 12,7 cm, PD monogr. R, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kovárna

    Položka č.: 241249

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:20

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Vlastimil Rada, č. 6, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Pamětní list k 80. narozeninám Bohumila Hrabala

    Položka č.: 241250

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:21

    lept, 1994, 16,2 x 7 cm, sign. DU Anderle, pod grafikou vytištěno: Pamětní list k poctě Dr Bohumila Hrabala u příležitosti jeho 80. narozenin dne 28. března 1994, Spolek českých bibliofilů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 241251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:22

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu