• Zbyšek Sion

    (1938)

    Postava ženy

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:00

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 83/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Šácha

    Červená krajina (Pocta Ivanu Ouhelovi)

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:01

    olej, plátno, 2013, 50 x 70 cm, sign. PD Šácha, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Vyhlídka

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:02

    lept, 1991, 39,5 x 36,7 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 33/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Bez názvu

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:03

    tužka, papír, 2005, 53,2 x 78,6 cm, sign. LD Monika Havlíčková

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Mainer

    (1959)

    Slunce

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:04

    inkoust, papír, 2003, 13 x 18,5 cm, sign. PD Martin , DU věnování: Mirce 3.2. 2003 Martin, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Werner Opitz

    (1942)

    Lední hokej

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:05

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:06

    litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Energie

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:07

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Papoušek

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:08

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Černý korál

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:09

    olej, plátno, 2013, 25 x 30 cm, sign. PD Benedikt 2013, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Jinan

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:10

    reliéfní tisk, 42 x 32 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Zvlnění

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:11

    reliéfní tisk, 2003, 43,7 x 33,3 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Lišejníky

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:12

    reliéfní tisk, 49 x 32 cm, sign. PD J. Válek, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:13

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Cela pro lva

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:14

    sítotisk, 80. léta, 23 x 31 cm, sign. PD Benetka, č. 20/23, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným um…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:15

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným um…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pražské panorama

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:16

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pod Petřínem

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:17

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 30/38, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Andělé

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:18

    reliéfní grafika, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pohořelec

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:19

    litografie, 18,4 X 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Jezírko v Central Parku – New York

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:20

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Thovt

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:21

    slepotisk, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír (Bob) Hochman

    (1958)

    Půlakt

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:22

    pastel, papír, 2006, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Bob 2006, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:23

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:24

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Severová

    (1942)

    Ve své kůži (Album 76)

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:25

    lept, 30,3 x 38,2 cm, sign. PD Severová J., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:26

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:27

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Nábřeží

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:28

    fotografie, 1987, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:29

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook