• Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Z Tenerife

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, sololit, 2001, 35 x 35 cm, sign. LD Z.M. Nováková 01, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Švankmajer

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    tužka, koláž, papír, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Švankmajer J., rám, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jan Švankmajer

    Muž

    Položka č.: 390

    tužka, koláž, papír, 40 x 28,5 cm, sign. PD Švankmajer J., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

  • Aleš Lamr

    Prst

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    akvarel, papír, 1992, 29 x 20 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    lept, 1910, 11 x 7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Lovis Corinth

    (1858-1925)

    Objetí (Umarmung)

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    suchá jehla, 17,6 x 16 cm, papírová pasparta, značeno pod tiskem: Lovis Corinth Umarmung, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Otto Placht

    Harém V.

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    pastel, papír, 2013, 70 x 100 cm, sign. PD Placht 13, sign. PD Placht 13, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 398

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 397

  • André Masson

    (1896-1987)

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    litografie, 49,8 x 65 cm, sign. PD André Masson, rám, č. 59/150

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Derriére le Miroir No 235

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    bibliofilie, 1979, 38 x 28 cm, celostránková litografie na obálce, Arte Adrien Maeght, Paris, 1979, volné archy v ob. 32s., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    Položka č.: 404

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Alenka v říši divů

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    ofsetlitografie tištěná na japanu, 1969, 40 x 27 cm, značeno PD v tisku Dali, edice 2500 kusů, tisk Nourisson, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Tomáš Bím

    Balónové létání I.

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 1995, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. 18/52, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Roy Lichtenstein

    (1923-1997)

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    tisk, 89 x 64 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Tomáš Bím

    Ve skleníku

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    litografie, 1993, 65 x 49,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, č. 6/100, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Únos ze Serailu

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    litografie, 39,6 x 25 cm, sign. PD ABorn, pasparta, 19/55, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2000

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    litografie, 20,5 x 9,4 cm, PF 2000 s věnováním od Emy a Adolfa Bornových, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Ležící akt

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    suchá jehla, 5,8 x 7,7 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ota Janeček

    Půlakt

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    linoryt, 13,2 x 8,7 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    linoryt, 17,6 x 9,9 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ota Janeček

    Spící dívka

    Položka č.: 428

    linoryt, 17,8 x 12,3 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Spící

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    linoryt, 21,6 x 16,4 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ota Janeček

    Maškarní kůň

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    linoryt, 11,6 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Přezimování

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    suchá jehla, 1969, 11 x 14 cm, sign. PD Jiří John, rám, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Položka č.: 443

    reliéfní tisk, pigment, 15 x 14,3 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, a.t., vzadu nalepen novinový článek o autorovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Postava

    Položka č.: 442

    slepotisk, 18,5 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pasparta, 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy