• Maxmilian Švabinský

    Konvolut tisků z Rajské sonáty

    Položka č.: 222172

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 20:57

    5x tisk, 1917-1920, vče cca 26 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société …

    Aktuální cena: 440 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mississipi

    Položka č.: 228084

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 19:14

    pastel, papír, 1929, 23,3 x 34,4 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s nůší u řeky

    Položka č.: 228412

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 19:06

    olej, akvarel, papír, 1948, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 48, vzadu kresba tuší, nepatrně ohnuté rožky papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Salač

    Portrét z profilu

    Položka č.: 228522

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 18:38

    tužka, akvarel, papír, 1919, 39,6 x 27,7 cm, sign. PD Salač V.B. 1919, studentská práce, papír zažloutlý, při dolním okraji natržený, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    Položka č.: 228543

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 18:32

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 234045

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:18

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), v rozích natrženo poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Švec

    Položka č.: 234046

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:16

    fix, tempera, papír, 19,3 x 15,7 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, v rozích zbytky lepenky, narámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décorati…

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ženská hlava

    Položka č.: 234048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:14

    akvarel, papír, 1965, 21,5 x 16,3 cm, sign. PD Troup, rám, DU věnování: Milé Lile k narozeninám 65, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v P…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Robin Hood

    Položka č.: 234049

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:12

    tuš, pauzovací papír, 15 x 12,5 cm, rám, DU věnování: Odvárkům Tomáš, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234050

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:10

    litografie, 27 x 18,5 cm, DU sign. na kameni Troup, rám, DU věnování: Milé Lilince s přáním brzkého uzdravení Tom, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234052

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:09

    pastel, papír, 21 x 14 cm, sign. DU Troup, vzadu drobná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Mostecká věž

    Položka č.: 234051

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:08

    litografie, 19 x 28,5 cm, LD sign. na kameni Troup, rám, vpravo věnování: Milému Zámkovi Tomáš, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts déc…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Prasátko

    Položka č.: 234053

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:04

    voskovka, papír, 1984, 14,5 x 20,7 cm, sign. DU Troup, plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234885

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 22:42

    kolorovaný dřevoryt, 21,5 x 16,5 cm, značeno PD V. Florian, papír u levého okraje lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 234899

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 22:22

    lept, 23 x 14,5 cm, sign. SD Nada Synecká, pasparta, sklo, rám, autorský tisk, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. Veselý

    Noční život na Václavském náměstí

    Položka č.: 234901

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 22:18

    litografie, 1962, 22 x 32 cm, sign. PD St. Veselý 62, pasparta, sklo, rám, vzadu štítek dílo, razítko ŠFVU, papír i pasparta lehce zažloutlá; na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Pecháček

    Ikar

    Položka č.: 234914

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 22:02

    dřevoryt, 19 x 14,5 cm, sig, PD Jaroslav Pecháček, pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Snopy

    Položka č.: 228874

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:58

    olej, dřevo, 28,5 x 31 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Giorgio Pucci

    Položka č.: 228892

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:48

    tužka, akvarel, papír, 19,8 x 15,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s květem a Akt s lasturou

    Položka č.: 231040

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 231064

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:22

    pastel, papír, 2006, 29,7 x 21,3 cm, sign. PD Bob 2006, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Kristian Kodet

    Anděl

    Položka č.: 231221

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:48

    lept, 2010, 21 x 15 cm, sign. DU Kristian Kodet , rám, č. 80/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 231348

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Nohsled

    Položka č.: 231350

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:12

    linoleoryt, 7,7 x 8,6 cm, sign. PD Seydl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    Položka č.: 232781

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 18:54

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Topoli

    Položka č.: 232787

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 48 x 42 cm, sign. PD V Jícha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232914

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rostislav Zárybnický

    P.f. 2016

    Položka č.: 206390

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:10

    lept, 2015, 11,8 x 17,3 cm, sign. PD Záry 15, 20/35, PF 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)