Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Houslistka

    Položka č.: 281183

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:34

    lept, 11,7 x 8,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, Ex Libris Radomil Šolc, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Krysař

    Položka č.: 281184

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:33

    lept, 1969, 7,3 x 5,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Portrét Mikoláše Alše

    Položka č.: 280905

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:08

    lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    Položka č.: 226662

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:41

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Padající hvězda

    Položka č.: 259099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2023 16:04

    lept, 13,2 x 9 cm, sign. PD J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hořec

    Položka č.: 270090

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 15:09

    mědirytina, 9,8 x 7,3 cm, sign. DU JVodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    Položka č.: 238785

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:35

    dřevoryt, litografie, 7,5 x 6; 9 x 6,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Umrlec

    Položka č.: 238783

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:33

    dřevoryt; litografie, 8,5 x 4,5; 7 x 8,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kokořín a umrlec

    Položka č.: 238782

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:32

    2x dřevoryt, 8,5 x 3; 8 x 2,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:52

    litografie, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 24/50, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

Instagram

Facebook