V kabinetu

    Položka č.: 206898

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 21:16

    tiskový štoček dle kresby, 13,5 x 10,8 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Sibi et Amids P.

    Položka č.: 206897

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 21:14

    tiskový štoček dle kresby, 15,5 x 12,5 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Položka č.: 200796

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 21:02

    kvaš, papír, 37 x 20 cm, sign. PD M. Zezula, rám, LD věnování: Paní Grmelové srdečně M. Zezula, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Souboj v ložnici

    Položka č.: 198344

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 20:58

    lept, 24,7 x 20 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Hanák

    Katedrála

    Položka č.: 185123

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 20:50

    tužka, kvaš, papír, 1983, 65,7 x 90 cm, PD monogr. FH 83, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    U chrámu

    Položka č.: 185073

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 20:46

    tužka, kvaš, papír, 40 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    Položka č.: 185070

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 20:42

    kvaš, papír, 1977, 29,5 x 40 cm, PD monogr. FH 77, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 218949

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:58

    tuš, kvaš, papír, 1933, 30,5 x 31,5 cm, sign. PD Ullrych 33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 218451

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:48

    dřevoryt, 14,6 x 10 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír v levém dolním rohu přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    To je moje kniha (Ex libris Jaroslava Krátká)

    Položka č.: 218381

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:46

    zinkografie, 14 x 6,4 cm, PD značeno K, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Josefa Kajetána Tyla (Ex libris Vácslava Rudla)

    Položka č.: 218380

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:44

    zinkografie, 1926, 9,5 x 7 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Aloise Jiráska (Ex libris Vácslav Rudl)

    Položka č.: 218379

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:42

    zinkografie, 1926, 7,2 x 8 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Josef Kučera

    Položka č.: 218378

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:40

    zinkografie, 1942, 9,1 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris J L Krejčí

    Položka č.: 218377

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:38

    zinkografie, 1944, 3,3 x 2,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bordeaux

    Položka č.: 218288

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:32

    olej, plátno, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Japonsko

    Položka č.: 218287

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:30

    olej, karton, 10,2 x 15,3 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Notre Dame

    Položka č.: 218286

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:28

    olej, plátno, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chicago

    Položka č.: 218285

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:26

    olej, karton, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Neapol

    Položka č.: 218284

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:24

    olej, plátno, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hyde Park

    Položka č.: 218283

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:22

    olej, plátno, 16 x 13,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Slunečnice

    Položka č.: 217706

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:04

    litografie, 1984, 21 x 13 cm, sign. PD V. Polášek 84, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Výlov rybníka

    Položka č.: 224251

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:30

    litografie, 12,5 x 26,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, č. 128/200, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    Položka č.: 224110

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:26

    dřevoryt, 11 x 6,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    Položka č.: 224109

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:24

    dřevoryt, 10,5 x 8 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě

    Položka č.: 224108

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:22

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích pokčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Kaktus (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223977

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:18

    zinkografie, 1943, 14,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Z knih Vácslava Rudla

    Položka č.: 223956

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:08

    zinkografie, 1927, 12,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Sklizeň (Mojmír Helcelet)

    Položka č.: 223935

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:06

    lept, 1919, 9,3 x 5,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Wolfgang Amadeus Mozart (Ex libris ing. Jindř. Hotový)

    Položka č.: 223927

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:04

    lept, 11,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce S. Kulhánek, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Pro štěstí

    Položka č.: 223703

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:58

    lept, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD L. Lojdová, č. 9/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)