Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240113

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:19

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pes

    Položka č.: 237254

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:18

    tuš, papír, 31 x 45 cm, sign. LD VojtS, při okrajích pokrčený, potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:17

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:16

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Dojičky

    Položka č.: 237251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:15

    tužka, papír, 20 x 28,5 cm, sign. PD Karel Troníček, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömseho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:14

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    Položka č.: 237248

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:13

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Periferie

    Položka č.: 236970

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:12

    olej, plátno, 36 x 50 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Červené střechy

    Položka č.: 236406

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:11

    kombinovaná technika, překližka, 24 x 34 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Letní krajina

    Položka č.: 236405

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:10

    pastel, papír, 32 x 38 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Jitka Měřičková

    Položka č.: 235982

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:09

    dřevoryt, 1950, 11,9 x 6,3 cm, PD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:08

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kollman

    (1947)

    Bojovníci

    Položka č.: 234989

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:07

    akvarel, uhel, papír, 2011, 59,5 x 41 cm, sign. LD František Kollman 2011, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara, soukromě studoval u akademického malíře Zdeňka Buriana

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Miroslav Rada

    (1926-2007)

    Akt

    Položka č.: 234988

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:06

    suchá jehla, 1967, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Miroslav Rada 67, č. 62/100, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dřevaři

    Položka č.: 234978

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:05

    dřevoryt, 1919, 17 x 19,2 cm, sign. PD P. Kotík 19, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:04

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:03

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:02

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:01

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:00

    vytiíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:59

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:58

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:57

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Ladocha

    (1942)

    Růže - pohár

    Položka č.: 234622

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:56

    lept, kombinovaná technika, papír, 1976, 47 x 59 cm, sign. PD Jiří Ladocha 1976, rám, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Novotný

    Exploze

    Položka č.: 233912

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:55

    litografie, 1985, 60 x 43,5 cm, sign. PD Jiří Novotný 1985, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:54

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:53

    lept, 19,6 x 9,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 39/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Štambach

    Akt

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:52

    olej, plátno, 1994, 60 x 40 cm, sign. PD Štambach 94, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:51

    litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucien Dasselborne - Davril

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:50

    lept, akvatinta, 16,2 x 22 cm, sign. PD LDavril, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook