Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Petr Fiala

    Studie koně (zelená varianta)

    Položka č.: 121777

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:00

    lept, 1999, 21,6 x 28,7 cm, sign. PD Fiala 1999, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V.V. Novák

    (1910-1969)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 122844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:01

    tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, sign. LD VV Novák, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:02

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Houdek

    Paridův soud

    Položka č.: 177095

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:03

    litografie, 1988, 35,2 x 23,2 cm, sign. PD Houdek 88, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Rudolf II.

    Položka č.: 177112

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:04

    lept, 15,4 x 14,9 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 55/110, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaromír Másler

    (1958)

    Sedící akt

    Položka č.: 177151

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:05

    suchá jehla, 18,1 x 12,8 cm, sign. PD J. Másler, rám, č. 9/30, chybí sklo, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:06

    lept, 7,9 x 7,3 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Vranov

    Položka č.: 177598

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:07

    akvarel, běloba, papír, 1952, 21,5 x 15 cm, sign. LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Odpočinek u řeky

    Položka č.: 177608

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:08

    dřevoryt, 10,5 x 17,2 cm, sign. PD M. Janků, č. 58/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Smuteční krajina

    Položka č.: 177609

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:09

    lept, 17,2 x 9,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Zima

    Položka č.: 177629

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:10

    litografie, 1961, 26,4 x 35,7 cm, sign. PD J. Mahelka 61, rám, č. 3/40, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen S…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:11

    barevné tuše, papír, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, vzadu podpis a razítko autora, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, soukromě studoval u A. Kameníka v Prostějově, F. Hoplíčka, K. Wellnera v Olomouci a malíře J. Krejsy v Husinci

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Brunner

    Krajina

    Položka č.: 177671

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:12

    akvarel, papír, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:13

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:14

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:15

    olej, překližka, 26 x 34,5 cm, monogr. PD AES, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    Položka č.: 177681

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:16

    litografie, 1976, 30 x 39,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1976, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:17

    olej, sololit, 34 x 50 cm, sign. PD nezřetelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 177685

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:18

    olej, sololit, 30,5 x 41 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:19

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dvořáček

    (1908-1980)

    Letní bouřka nad Ostrovcem

    Položka č.: 177778

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:20

    akvarel, papír, 1968, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar Dvořáček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Lokouty a Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    U Pyramid

    Položka č.: 177784

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:21

    akvarel, tužka, papír, 24 x 37 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruszelák

    (1938)

    Jaro

    Položka č.: 177849

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:22

    lept, 1984, 14,4 x 14,4 cm, sign. DU Josef Ruszelák 84, pasparta, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:23

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:24

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:25

    mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trosky

    Položka č.: 178896

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:26

    dřevoryt, 1954, 33 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 39/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    Položka č.: 178900

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:27

    suchá jehla, 1962, 23,5 x 32 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:28

    akvarel, papír, 1976, 22 x 21 cm, sign. LD Fanta 76, pasparta, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    Položka č.: 179017

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:29

    lept, 21,5 x 16,7 cm, sign. PD Jolanta Lysková, č. 41/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook