• J. Kincl

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:02

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:04

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232705

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:06

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:08

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 232708

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:10

    akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:14

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Národní divadlo (Z knih Vorlíčkové)

    Položka č.: 232905

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:16

    dřevoryt, 7,8 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na Karlův most (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 232906

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:18

    suchá jehla, 6 x 9 cm, sign. PD Pavel Šimon, 69/99, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lávka- Praha

    Položka č.: 232913

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:20

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Národní (Ex libris Jan Beránek)

    Položka č.: 232915

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:22

    ocelorytina, 1943, 3 x 4,2 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pražský hrad (Knihy rodiny Beránkovy)

    Položka č.: 232918

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:24

    dřevoryt, 14 x 8,9 cm, PD značeno ve štočku KK, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Horáček

    Pražský hrad

    Položka č.: 232933

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:26

    pastel, papír, 1972, 25,5 x 32 cm, sign. PD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • P. Kotík?

    Zahrada

    Položka č.: 233400

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:28

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ulita

    Položka č.: 234330

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:30

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 234805

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:32

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Konůpek

    Stopy (Ex libris Rudolf Richard Hofmeister)

    Položka č.: 234825

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    Položka č.: 234915

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:38

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    Položka č.: 234916

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:40

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:42

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání.…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:44

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svo…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    Položka č.: 234928

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:46

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234929

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:48

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    Položka č.: 234930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:50

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 235037

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:52

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perpetuum mobile Edisonovo

    Položka č.: 235045

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:54

    fix, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. DU Petr Lander, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    Položka č.: 235110

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:56

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    Položka č.: 235111

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 19:58

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Otakar Strýhal

    (1914-2000)

    Pivoňky

    Položka č.: 236383

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2020 20:00

    olej, karton, 1958, 63 x 43 cm, PD. monogr. S, rám, vzadu nalepen štítek Sdružení západočeských výtvarných umělců, na štítku signováno Strýhal, popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)