On-line auction

.

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    No.: 241434

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:00

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Juraj Bartók

    Krajina s hradem

    No.: 244109

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:01

    olej, deska, 28 x 55 cm, sign. LD Barták, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Beneš

    Červené vínečko jak višňa

    No.: 249379

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:02

    pastel, tuš, papír, 1984, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD K. Beneš 84, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z hospody

    No.: 244110

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:03

    tempera, karton, 86,5 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Leda

    No.: 249430

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:04

    litografie, 2007, 20,5 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, 188/200, PF 2007, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Avanti

    No.: 249429

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:05

    litografie, 2000, 20,5 x 9,7 cm, monogr. na zadní straně AB, PF 2001, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Havran

    No.: 234557

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:06

    akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 4/50, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Paříž

    No.: 234314

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:07

    litografie, 1981, 30,5 x 20,2 cm, sign. DU Karel Chaba 81, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    No.: 244150

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:08

    akvarel, tuš, papír, 1942, 60 x 47,5 cm, sign. PD O. Jelen 42, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • NK (Nikit) Kampan

    Sklizeň zýže

    No.: 241776

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:09

    olej, plátno, 25 x 36 cm, sign. PD NK Kampan, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Podzim

    No.: 244156

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:10

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1934, 21,5 x 13,5 cm, sig. PD Fketzek 34, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Portrét chlapce

    No.: 249436

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:11

    olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Muller and P. Dillinger at The State Graphic School in Prague, the private disciple of F. Hornik, member of SCSVU

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Beethoven

    No.: 249442

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:12

    dřevoryt, ruční papír, 1916, 12,5 x 12 cm, sig. PD Pravoslav Kotík 1916, rám, ruční tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Um…

  • Josef Kozumplík

    Krajina s vesnicí

    No.: 249431

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:13

    akvarel, papír, 1977, 40 x 58 cm, sign. PD Josef Kozumplík 1977, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    No.: 249357

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:14

    lithography, 1949, 30,4 x 40,3 cm, signed right/lower O Coubine 49, rám, 416/500, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Thiele, member of the group Osma, The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Liesler

    Dobrý den, domove!

    No.: 193115

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:15

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 128/130, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists a…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Míčková

    Kaplička

    No.: 249446

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:16

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1964, 30 x 21 cm, sign. PD Jana 64, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Na kolejích

    No.: 249445

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:17

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1964, 22 x 30 cm, sign. PD Jana 64, při horním okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    Podzim

    No.: 249444

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:18

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1962, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jana 62, při horním okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    No.: 249428

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:19

    olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Portrét ženy

    No.: 249435

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:20

    olej, karton, 40 x 31 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Neurčený autor (Čína)

    No.: 167832

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:21

    tempera, ceruse, indian ink on silk, 25 x 30,7 cm, marked LN, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Tanečnice

    No.: 236394

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:22

    watercolor, pencil,white on carton, 35 x 47,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Neznámý autor Japonsko)

    Hora Fuji

    No.: 249383

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:23

    kombinovaná technika, papír, 12 x 29,7 cm, zažloutlý a v pravé části natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Klaun s houslemi

    No.: 234386

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:24

    litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Panuška

    (1902-1959)

    Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

    No.: 249408

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:25

    olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and at the atelier of his father Jaroslav Panuska

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Dívčí akt

    No.: 244613

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:26

    lithography, 1978, 54 x 37,5 cm, signed lower/middle Roučka 78, pasparta, 54/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czec…

  • Pavel Roučka

    Diptych

    No.: 244612

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:27

    lithography, 1977, 36,8 x 27 / 36,8 x 27 cm, signed lower/right Roučka / Roučka 77, pasparta, 80/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar …

  • Pavel Roučka

    Pohádka

    No.: 244611

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:28

    lithography, 25 x 15 cm, signed lower/right Roučka, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Pavel Roučka

    Figura

    No.: 244815

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 10. 2020 18:29

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Roučka, pasparta, 17/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)