• Karel Demel

    Pták

    Položka č.: 241717

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:07

    lept, 1988, 19,5 x 30 cm, sign. PD Karel Demel 88, č. 10/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Demel

    Na koni

    Položka č.: 241718

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:08

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Demel

    Setkání I.

    Položka č.: 241719

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:09

    lept, 1985, 30 x 33 cm, sign. PD Karel Demel 85, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Demel

    Odpočinek

    Položka č.: 241720

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:10

    lept, 1989, 32 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 89, č. 21/40, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Karel Demel

    Před televizí

    Položka č.: 241721

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:11

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Oko

    Položka č.: 241722

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:12

    lept, 1990, 23 x 14,5 cm, sign. PD Istler 90, č. 88/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Anděl smrti II.

    Položka č.: 241723

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:13

    lept, 1995, 20 x 14,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 79/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Extáze

    Položka č.: 241724

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:14

    lept, 1993, 19,5 x 14,9 cm, sign. PD Istler 93, č. 94/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Nařvan

    Položka č.: 241725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:15

    lept, 1993, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Istler 93, č. 14/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Biblický motiv

    Položka č.: 241726

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:16

    litografie, akvarel, 1995, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD J. Jíra, vzadu popsáno, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Zeď nářků

    Položka č.: 241727

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:17

    litografie, akvarel, 1995, 10,8 x 14 cm, sign. PD J. Jíra 95, vzadu popsáno, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Koníčku bílý

    Položka č.: 241728

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:18

    suchá jehla s monotypem, 1993, 13,8 x 11,8 cm, sign. PD J. Jíra 93, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 241729

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:19

    litografie, 1998, 40 x 29,5 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 81/100, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Vladimír Komárek

    Vázy za oponou

    Položka č.: 241730

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:20

    dřevoryt, 16,3 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, v rozích mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 241731

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:21

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Město I

    Položka č.: 241732

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:22

    litografie, 1948, 17 x 13 cm, označeno a signováno (?) vzadu

  • Oldřich Kulhánek

    Archivum armorum

    Položka č.: 241733

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:23

  • Aleš Lamr

    Ad honorem Jesu

    Položka č.: 241734

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:24

    litografie, 1990, 27,3 x 38 cm, sign. PD A. Lamr 90, č. 52/80, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 241735

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:25

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Na procházce

    Položka č.: 241736

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:26

    litografie, 1990, 45 x 35 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 28/60, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    Položka č.: 241737

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:27

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 241738

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:28

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Nikl

    U vody

    Položka č.: 241739

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:29

    lept, 1990, 24 x 15,5 cm, sign. PD F. Nikl 1990, rám, autorský tisk, žák prof. M. Holého, člen UVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 241740

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:30

    dřevoryt, 1980, 26,5 x 18 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Interiér

    Položka č.: 241741

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:31

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Sozanský

    Vpád (Z cyklu Incident)

    Položka č.: 241742

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:32

    lept, 1987, 64 x 49 cm, sign. PD Sozanský 87, autorský tisk, I. stav, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny

    Položka č.: 241743

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:33

    monotyp, 1964, 31,5 x 45 cm, sign. DU L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241744

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:34

    litografie, 17 x 26 cm, sign. DU VladSuchánek, pasparta, č. 107/160, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    Položka č.: 241745

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:35

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of…

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Postava

    Položka č.: 241746

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:36

    lept, 1996, 14,8 x 10,7 cm, sign. PD K. Válová 96, pasparta, žákyně prof. E. Filly a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, účastnila se výstav Nové figurace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)