• Bohumil Ullrych

    Ležící dívky

    Položka č.: 251017

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:06

    olej, karton, 40,5 x 52,5 cm, pravý okraj kartonu otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 251018

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:08

    olej, karton, 1920, 39 x 49 cm, sign. PD B. Ullrych 20, okraje kartonu a malby odřeny, PD na rohu malba prasklá - poškozená, uposřed karton i část malby prasklá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 251019

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:10

    tempera, karton, 50,1 x 40 cm, nepatrně odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 251020

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:12

    olej, karton, 1945, 31 x 40 cm, sign. PD B. Ullrych 45, karton na orajích lehce odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jaro

    Položka č.: 251021

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:14

    olej, lepenka, 1922, 45 x 36 cm, plátno nalepeno na lepence, LD razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrych; zezadu nalepen autorský štítek, plátno na okrajích lehce otřepené, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Svačina

    Položka č.: 251022

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:16

    tempera, karton, 1945, 54 x 71,2 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, okraje odřeny, naražené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Lenka Kerelová

    Planeta

    Položka č.: 208322

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:02

    litografie, 1985, 22 x 13,8 cm, sign. PD L. Kerelová 85, č. 191/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 213448

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:04

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Sládek

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 213784

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:06

    olej, sololit, 48 x 122 cm, sign. PD Sládek, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Položka č.: 214925

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:08

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jaro

    Položka č.: 214937

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:10

    olej, sololit, 51 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 218293

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:12

    olej, sololit, 11 x 15,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Avignon

    Položka č.: 218294

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:14

    olej, karton, 10 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rudé náměstí ( Moskva)

    Položka č.: 218295

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:16

    olej, sololit, 17,8 x 14 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    New York

    Položka č.: 218296

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:18

    olej, sololit, 13,8 x 18 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mexico City

    Položka č.: 218298

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:20

    olej, karton, 11,7 x 12 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    Položka č.: 218307

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 218499

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:24

    linoryt, 1962, 28,4 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    Položka č.: 218534

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník a Pohled na důl (Čestné uznání)

    Položka č.: 218535

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:28

    litografie, 24 x 16 a 9 x 17,5 cm, 1 x sign. L. Stejskal, č. 159/160, Čestné uznání za vzorné plnění pracovních úkolů, vydala správa závodu a závodní výbor ROH dolu Jan Šverma, n.p. Lampertice, dvojlist uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špil…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    Položka č.: 218536

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:30

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • R. Vitonská

    Růže ve váze

    Položka č.: 219579

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:34

    olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze večer

    Položka č.: 220875

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:36

    olej, karton, 18,5 x 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, kresba na zadní straně, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čertovka

    Položka č.: 220876

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:38

    olej, karton, 17 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, na LD na přední straně nápis Praha, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    Položka č.: 220877

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:40

    olej, karton, 13,5 X 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, na LD na přední straně nápis Praha, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovký hřbitov

    Položka č.: 220879

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:42

    olej, karton, 9,5 x 16 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staronová synagoga a Židovská radnice

    Položka č.: 220883

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:44

    olej, plátno, 10,5 x 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

    Položka č.: 220884

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:46

    olej, plátno, 21 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 220885

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:48

    olej, plátno, 14,5 x 15 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)