Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Sněm pod hvězdami

    Položka č.: 238815

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:26

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mikula

    (1926-2004)

    Poutník a lebka

    Položka č.: 238816

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:27

    dřevoryt, 1943, 12 x 10 cm, sign. vzadu Mikula Jiří 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:28

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mařík

    (1915)

    Zemi krásnou, zemi milovanou ...

    Položka č.: 238818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:29

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Mařík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 238819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:30

    tuš, běloba, papír, 21 x 16 cm, sign. LD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    Položka č.: 238820

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:31

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:32

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Umřelé hvězdy svit

    Položka č.: 238822

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:33

    serigrafie, 13,5 x 10 cm, sign. LU Seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdec a umrlec

    Položka č.: 238823

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:34

    litografie, 1976, 11,5 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, č. 1/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Koubek

    Básník

    Položka č.: 238824

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:35

    dřevoryt, 15 x 9,5 cm, sign. DU Frant. Koubek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Pocestný a popravčí kolo

    Položka č.: 238825

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:36

    linoryt, 1975, 11,5 x 8 cm, sign. PD L. Rusek 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann?

    Mácha - poutník

    Položka č.: 238826

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:37

    rudka, tuš, papír, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Byl první máj ...

    Položka č.: 238827

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:38

    dřevoryt, 8,5 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Večerní máj byl ...

    Položka č.: 238828

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:39

    dřevoryt, 12 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Básník

    Položka č.: 238829

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:40

    dřevoryt, 16 x 12 cm, sign. DU Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:41

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Fotografie máchovských míst

    Položka č.: 238831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:42

    10x fotografie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 238832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:43

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Janovský

    (1903-1974)

    K.H.Mácha

    Položka č.: 238833

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:44

    dřevoryt, 1966, 14 x 9,5 cm, PD značeno ve štočku MJ, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Pomník K.H. Máchy

    Položka č.: 238834

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:45

    lept, 13,5 x 10 cm, sign. PD Boh. Kozina, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Básník s lebkou

    Položka č.: 238835

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:46

    litografie, 10,5 x 7 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Máchovská ilustrace

    Položka č.: 238837

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:47

    dřevoryt, 6,3 x 7,4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alexandr Beran

    (1923)

    Máchův máj

    Položka č.: 238838

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:48

    lept, 1979, 17,2 x 12,4 cm, sign. PD Alex Beran 79, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:49

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V parku

    Položka č.: 238841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:50

    lept, 1958, 24,7 x 31,7 cm, sign. PD Vl. Tesař 58, č. 87/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:51

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:52

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:53

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:54

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina

    Položka č.: 238846

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:55

    litografie, 1979, 30,2 x 45,3 cm, sign. PD Jiroudek 79, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook