Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 1399

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:01

    linoryt, 1974, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Olga Čechová 74, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdruže…

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Fero Dobruský

    Na procházce

    Položka č.: 1359

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:02

    olej, karton, 1958, 46 x 56,5 cm, sign. PD Fero Dobruský, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Sběračky brambor

    Položka č.: 1476

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:03

    dřevoryt, 1990, 16 x 17 cm, sign. PD Vladimír Hadomský 1990, 10/38, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1423

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:04

    litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD J. Chudomel 83, rám, 18/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Kalašová Jarmila

    (1927)

    Položka č.: 1368

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:05

    litografie, 39 x 29 cm, sign. PD J.Kalašová, rám, č. 6/200, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Laň

    Položka č.: 1469

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:06

    litografie, 1982, 9 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 82, pasparta, 23/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Netopýr

    Položka č.: 1468

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:07

    litografie, 1982, 9 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 82, pasparta, 35/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Kavan

    Rak

    Položka č.: 1467

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:08

    litografie, 1982, 8,8 x 6,8 cm, sign. DU J. Kavan 82, pasparta, 74/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Herbert Kisza

    Čínský motiv II.

    Položka č.: 1360

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:09

    lept, 1987, 21,5 x 9,7 cm, sign. PD H. Kisza 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Barbora Kočová

    Polička na mé poklady

    Položka č.: 1405

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:10

    litografie, 1989, 48 x 37,2 cm, sign. PD Barbora Kočová 89, pasparta, 10/80, autorka je dcerou českého šperkaře a grafika Alexeje Jaroše (1937 - 2002), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Kováčová

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1333

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:11

    olej, karton, 30,5 x 55,5 cm, sign. LD Kováčová, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Vojtěch Kraus

    Dub u rybníka

    Položka č.: 1430

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:12

    lept, kombinovaná technika, 1999, 17,6 x 11,6 cm, sign. PD V. Kraus 99, pasparta, 1/80, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Vzpomínání na staré město

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:13

    akvarel, plátno, 30 x 24 cm, sign. PD Liška, blindrám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka s vínem

    Položka č.: 1320

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:14

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Mádlo

    Kříž

    Položka č.: 1482

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:15

    litografie, 18 x 10,5 cm, sign. PD J. Mádlo, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Macholdová

    Větrníky

    Položka č.: 1437

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:16

    kombinovaná technika, plátno, 2003, 40 x 50 cm, sign. PD J. Macholdová 2003, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    PF 1978

    Položka č.: 1454

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:17

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Z Kytice

    Položka č.: 1453

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:18

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Plameňáci

    Položka č.: 1452

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:19

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Čas

    Položka č.: 1451

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:20

    litografie, 15,5 x 12,5 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    V kolébce

    Položka č.: 1450

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:21

    litografie, 9 x 12,5 cm, sign. PD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Krasojezdkyně

    Položka č.: 1449

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:22

    litografie, 9,5 x 15 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Hrad z Belvederu

    Položka č.: 1424

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:23

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, 32/130, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Praha z Hradu

    Položka č.: 1373

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:24

    litografie, 31 x 66 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Nádvoří

    Položka č.: 1463

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:25

    dřevoryt na japanu, 18 x 16,8 cm, sign, PD J. Meyer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Ota Moravec

    (1903)

    Motiv z Kostelních Střimelic

    Položka č.: 1367

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:26

    uhel, papír, 1948, 18 x 30,5 cm, sign. O Moravec 48, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Chalupa

    Položka č.: 1480

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:27

    akvatinta, 17,2 x 20 cm, sign. PD , rám, DU mimo tisk na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 1426

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:28

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Schoulená

    Položka č.: 1376

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:30

    fotografie, 15,2 x 15,2 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Malý pošťák

    Položka č.: 1377

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:31

    zinkografie, 1984, 18,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Nosek 84, pasparta, č. 47/200, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)