Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

    Modrá krajina

    Položka č.: 1329

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:30

    pastel, papír, 30,4 x 22,3 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Růže II.

    Položka č.: 1328

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:31

    lept, 25,7 x 17,2 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Brambořík

    Položka č.: 1324

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:32

    pastel, papír, 40 x 25,5 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Chalupa v zimě

    Položka č.: 1488

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:33

    olej, sololit, 29,8 x 34,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 1485

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:34

    tempera, běloba, tuš, karton, 35 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Burg Gate. Das Burgthor

    Položka č.: 1386

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:35

    kolorovaná mědirytina, 19. století, 8,4 x 11,6 cm, značeno DU v desce A. H. Payne del. & sculp., rám, Das Äußere Burgtor in Wien, Heldenplatzseite, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Petrášek

    Liška

    Položka č.: 1483

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:36

    tužka, papír, 16,5 x 22,5 cm, sign. PD 13/4 1966 Ujkovice Petrášek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Petricek

    Kostel

    Položka č.: 1337

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:37

    lept, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD Petricek, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Postava ženy

    Položka č.: 1345

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:38

    litoofset, 1943, 14 x 10 cm, použito jako novoročenka Aloisovi Moravcovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vilém Rada

    Horské pleso

    Položka č.: 1362

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:39

    akvatinta, 20,5 x 30 cm, sign. PD Vilém Rada, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kamenné moře

    Položka č.: 1319

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:40

    litografie, 31,5 x 40 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Položka č.: 1435

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:41

    olej, karton, 25 x 59,5 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 1434

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:42

    olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Letní krajina

    Položka č.: 1433

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:43

    olej, karton, 25 x 58 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Pohled na České středohoří

    Položka č.: 1385

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:44

    lept, 23,5 x 31 cm, sign. PD V Silovský, rám, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • H. Šeblová

    Položka č.: 1380

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:45

    olej, karton, 31,5 x 42 cm, sign. PD H. Šeblová, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Šefl

    Dům u jezera

    Položka č.: 1477

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:46

    pastel, uhel, křída, papír, 26,5 x 40 cm, sign. PD Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Šejna

    Položka č.: 1479

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:47

    litografie, 17,7 x 24 cm, sign. PD Kšejna, rám, 8/16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Rodina

    Položka č.: 1331

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:48

    litografie, 1944, 37 x 27 cm, sign. PD Lev Šimák, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Šťastná rodina

    Položka č.: 1330

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:49

    tužka, tuš, papír, 1979, 24,5 x 19 cm, sign. LD K. Štěch 1979, rám, LD věnování: V paměť se črtou zpodobnil K. Štěch Velikonoce 1979, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Václav Švec

    (1886-?)

    Pražský hrad

    Položka č.: 1465

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:50

    tisk, akvarel, papír, 25 x 20 cm, sign. PD , mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Oskar Teimer

    Rostlinný motiv

    Položka č.: 1470

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:51

    linoryt, 1969, 42,5 x 20 cm, sign. PD O. Teimer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Smetanovo bydliště v Jabkenicích

    Položka č.: 1397

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:52

    lept, 1931, 13 x 18,8 cm, sign. PD K. Troníček 31, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömseho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 1487

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:53

    litografie, 21,8 x 15,3 cm, sign. PD Vodrážka, zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Jan Zrzavý

    Slunce zašlo za hory - Pouť Krkonošská

    Položka č.: 1466

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:55

    tisk, 18,5 x 12,5 cm, monogr. LD J. Z., rám, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • J. Zumr

    Pasáček

    Položka č.: 1322

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:56

    olej, plátno, 1914, 53 x 38,5 cm, sign. PD JZumr 14. II. 914, blindrám, zašpiněná a ve střední části mírně odloupnutá malba (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Josef Cipra

    Položka č.: 1392

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:57

    litografie, 17,2 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 1391

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:58

    litografie, 1976, 11 x 16 cm, sign. PD C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1956 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 1390

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:59

    litografie, 1955, 11 x 17,3 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1960 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 1389

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:00

    litografie, 1959, 10,5 x 17 cm, sign. PD C Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)