Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Vladimír Obr

    Jaro

    Položka č.: 1474

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:32

    laser print, 36,5 x 27,5 cm, sign. PD V. Obr, rám, 4/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Vladimír Obr

    Les v zimě

    Položka č.: 1473

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:33

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Peřina

    Jeřabiny

    Položka č.: 1443

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:34

    olej, sololit, 25 x 25 cm, sign. PD Peřina, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Plaček

    St. Aignan - Francie

    Položka č.: 1459

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:36

    tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD Plaček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 1427

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:37

    litografie, 14 x 20,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, 33/55, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Týnský chrám

    Položka č.: 1383

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:38

    lept, 16 x 9,6 cm, sign. PD V. Röhling, rám, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 1382

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:39

    lept, 15,5 x 10 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • C. Schütz

    Schönbrunn

    Položka č.: 1356

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:40

    kolorovaná mědirytina, 10 x 13,7 cm, značeno LD v desce C. Schütz fec., rám, Verlag Nedomansky, Wien, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Položka č.: 1462

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:41

    lept, 17 x 14 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Karel Stránský

    Karlův most

    Položka č.: 1475

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:42

    laser print, 2002, 18 x 26,5 cm, sign. PD Stránský K. 2002, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Faust

    Položka č.: 1422

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:43

    dřevoryt, 1944, 39,8 x 25 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Sýkora

    Statek

    Položka č.: 1448

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:44

    akvarel, papír, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Sýkora, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Bída

    Položka č.: 1419

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:45

    dřevoryt, 1938, 35,8 x 27,2 cm, sign. PD K. Štěch 38, rám, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Zlatý kohout

    Položka č.: 1342

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:46

    zlatý popisovač, papír, 1976, 18,6 x 12,8 cm, sign. LD K. Teissig, pasparta, PF 1974, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské kn…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Trinkmoc

    Chaloupka v horách

    Položka č.: 1358

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:47

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jana Truksová

    Pětikostelní náměstí v Praze

    Položka č.: 1401

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:48

    litografie, 1989, 27 x 18,3 cm, sign. PD J. Truksová 1989, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vilma Vrbová - Kotrbová

    (1905-1993)

    Chlapec při hře

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:49

    uhel, papír, 1977, 42 x 58 cm, sign. a popsáno na zadní straně autorkou, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Nechleby

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohunka Waageová

    Pozdrav slunci

    Položka č.: 1428

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:50

    lept, 1990, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD B. Waageová 1990, pasparta, 44/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Matthias Walter

    Spojenými silami

    Položka č.: 1406

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:51

    scherenschnitt (psaligrafie), 15 x 27 cm, sign. PD Matthias Walter, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 1445

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:52

    lept, 27,8 x 20,7 cm, sign. PD E. Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 1444

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:53

    lept, 27 x 20 cm, sign. PD E. Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Národní podnik Autopal v Novém Jičíně

    Položka č.: 1429

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:54

    6x litografie, 1979, 36 x 48 (21 x 35) cm, vše signováno PD M. Zezula 79, 14/200, volné listy v celoplátěném pouzdře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • .

    Gustav Husák

    Položka č.: 1489

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:55

    tisk, 43 x 31 cm, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Joan Miró

    Plakat - Der Surrealismus

    Položka č.: 1490

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:56

    tisk, 22 x 18 cm, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Položka č.: 1491

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:57

    olej, plátno, 41 x 33 cm, plátno poškozeno a na několika místech lehce protrženo

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Ladislav Švarc

    Položka č.: 1492

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:58

    porcelán, 37 x 19 cm

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu