Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Anthonius van Dyck (Internetová aukce )

    (1599-1641)

    Gustavus Adolphus

    Položka č.: 242941

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:02

    mědirytina, 12,5 x 10 cm, značno LD Van Dyck, při levém okraji zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl (Internetová aukce )

    Earl Russell

    Položka č.: 242942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:04

    mědirytina, 12,5 x 10 cm, znečeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, papír při levém okraji zažloutlý, na papíře drobné hěndé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • C. E. Wagstaff (Internetová aukce )

    Dryden

    Položka č.: 242943

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from a Picture by Hudson in the Hall of trinity College Cambrige, PŘI LEVÉM OKRAJI MIMO TISK SKVRNY OD VODY, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Scriven (Internetová aukce )

    Erasmus

    Položka č.: 242944

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:08

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven from the original Picture by G. Penn in her Majesty´s Collection in Windsor, zašlý papír, pravý okraj papíru lehce zašedlý a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Thompson (Internetová aukce )

    Dr. Cartwright

    Položka č.: 242945

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:10

    mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl (Internetová aukce )

    Lord Clyde

    Položka č.: 242946

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:12

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Posselwhite (Internetová aukce )

    Bentham

    Položka č.: 242947

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:14

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl (Internetová aukce )

    Cranmer

    Položka č.: 242948

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:16

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from the original Picture in the Collection at Lamberth Palace, v rozích mimo tisk nepatrně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák (Internetová aukce )

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 242949

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:18

    tužka, kvaš, papír, 1967, 42,7 x 61 cm, PD monogr. FH 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák (Internetová aukce )

    Modrá hladina

    Položka č.: 242950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:20

    tužka, kvaš, papír, 1965, 43 x 61 cm, PD monogr. FH 65, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák (Internetová aukce )

    Pobřeží

    Položka č.: 242951

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:22

    tužka, kvaš, papír, 1965, 43 x 61 cm, PD monogr. FH 65, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    (1893-1948)

    Dům na kopci

    Položka č.: 242952

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:24

    akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal (Internetová aukce )

    (1936)

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 242953

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:26

    tuš, papír, 20,5 x 11,2 cm, papírová pasparta, uprostřed zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal (Internetová aukce )

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 242954

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:28

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 8 x 8,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    Položka č.: 242955

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:30

    barevná akvatinta, lept, mezzotinta, 23,8 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Týnský chrám

    Položka č.: 242956

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:32

    barevná akvatinta, lept , 27,8 x 21 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, papír na okrajích (mimo tisk) ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 242957

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:34

    barevná akvatinta, lept , 27 x 21,5 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Karlův most

    Položka č.: 242958

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:36

    barevná akvatinta, lept, 18 x 22,8 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Zlatá ulička v Praze

    Položka č.: 242959

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:38

    barevná akvatinta, lept, 19,5 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Mnich / Vyřezávaný rám s rostlinným motivem

    Položka č.: 242960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:40

    tisk, rozměr rámu 78 x 67 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Alfons von Blaas (Internetová aukce )

    (1843-1931)

    Karneval v Benátkách/ Zajímavý rám

    Položka č.: 242961

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:42

    tisk, rozměr rámu 77 x 100 cm, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook