-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:30
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:32
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Heger
Kytka
Položka č.: 279021Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:34
olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté
Položka č.: 279029Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:36
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Krajina
Položka č.: 279064Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:45
tempera, tuš, běloba, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veselý
Krajina
Položka č.: 279066Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:54
olej, dřevotříska, 1953, 38,5 x 50 cm, sign. PD Veselý 53, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Košťál
Kupky sena
Položka č.: 279067Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:16
akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina s řekou
Položka č.: 279071Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:39
rudka, papír, 28 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Slavík
Krajina
Položka č.: 279073Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:42
olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mareš
Lesní říčka
Položka č.: 279074Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:20
olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Grumlík
Venkovská krajina
Položka č.: 279076Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:09
olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Grumlík
Venkovská krajina
Položka č.: 279077Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:08
olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Na samotě
Položka č.: 279081Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:15
olej, dřevo, 16 x 22,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav H. Struna
(1899-1980)
Ráno na Lipně
Položka č.: 279173Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52
olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie postav
Položka č.: 279184Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:24
tužka, papír, 20 x 24 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie
Položka č.: 279185Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:26
tužka, papír, 22 x 29 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
František Ondříček
Položka č.: 279186Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:28
tužka, papír, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
České kvarteto
Položka č.: 279187Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:30
tužka, papír, 1907, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
Eduard Vojan
Položka č.: 279188Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:32
tužka, papír, 40 x 28 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Vesnice u rybníka
Položka č.: 279189Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:34
akvarel, papír, 1952, 12 x 16 cm, monogr. PD JTB 1952, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kaplička
Položka č.: 279190Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 1906, 16 x 10,5 cm, monogr. LU J.B. 10. IX. 06, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Spící (podle Jos. Mánesa)
Položka č.: 279205Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:38
olej, překližka, 25 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Sv. František
Položka č.: 279207Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54
enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kytice
Položka č.: 279213Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 1954, 20,5 x 13,5 cm, monogr. LD JTB 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:56
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Král
(1883-1942)
Česání ovoce
Položka č.: 279756Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58
litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ilustrace k Maupassantovi
Položka č.: 279758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Karel Souček
(1915-1982)
U vody
Položka č.: 279760Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02
akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Karel Stehlík
(1912-1985)
Obleva
Položka č.: 280068Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:38
olej, překližka, 41 x 51 cm, sign. PD Stehlík Karel, rám, vzadu štítek, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u Oldřicha Pejši v Milevsku, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích, funkcionář Svazu českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Soukup
Muž z Čičman
Položka č.: 280076Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04
akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO