Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Lída Hynková - Bobková

    (1908-1988)

    Tatry

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:44

    olej, plátno, 1977, 70 x 50 cm, sign. LD L. Hynková 77, rám, malířka, publicistka, horolezkyně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Odpočívající gejši (triptych)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:41

    dřevořez, 35,4 - 35,7 x 23,5 - 23,7 cm, nalepeno na černém papíru, značeno v dolní části, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Císařská knihovna

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:39

    dřevoryt, 33 x 23,5 cm, rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pětadvacítka

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 16:05

    litografie, 1984, 14,8 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 84, č. 62/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Bezstarostná jízda

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:13

    plakát, 2015, 91 x 60,5 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. 4/5, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Album Profese

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:12

    6 barevných litografií , 2023, 38 x 31 cm, sign. DU MVelíšek, č. 52/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Velíšek katalog

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:11

    katalog, 1997, 30 x 21,5 cm, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Samuel Beckett: Nepojmenovatelný

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:09

    kniha, 1998, 20,5 x 12,5 cm, sign. Martin Velíšek 2023, 121 s., ISBN 80-7203-079-5, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Pohlednice Šťastné a veselé

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:08

    pohlednice, 2001, 14,7 x 10,5 cm, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:07

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Prométheus

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:38

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, lavírovaná tuš, papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Muž pijící ze džbánu

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:33

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Jakubův zápas s andělem

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:34

    litografie, 1970, 44,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Svolinský 70, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:30

    litografie, 25,5 x 33 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Déšť

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:27

    litografie, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Sovák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Šílenec

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:14

    litografie, 11,2 x 8,6 cm, sign. PD Rambousek, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Vláčení

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:51

    2x akvarel, papír, 1958, 37 x 21 cm, vše sign. PD i DU K. Oberthor 58, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    V manéži

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:50

    litografie, 1987, 23 x 26,3 cm, sign. DU K. Oberthor 87, 7/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:26

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Mlýn

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:25

    litografie, 1957, 27 x 36 cm, sign. UD Zd. Mézl 57, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Universitas Carolina Pragensis

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:12

    lept, 1998, 16 x 16 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 98, rám, diplom Milada Čadská, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Klid před ...

    Položka č.: 459

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:10

    akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Jako ryba ve vodě

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Double

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:59

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 31/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:43

    linoryt, 1983, 15,3 x 12,1 cm, sign. PD Ota Janeček 83, č. 24/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Janda

    Angelika a Sultán

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:42

    algrafie, 42 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 42/50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kafka

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:27

    linoryt, 24,4 x 16,4 cm, sign. PD Florian, č. 186/200, drobná skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    (1930)

    Akt s psíkem

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:00

    lept, 2006, 15 x 20,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 11/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena se slunečníkem

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:18

    litografie, 13,1 x 11 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 22/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Hynek Halámek

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:15

    litografie, 12 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook