-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Strom života
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:42
dřevoryt, 17,7 x 21,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/120, lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trest
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:41
dřevoryt, 1977, 8,2 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hostina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:40
dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pranýř
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:39
dřevoryt, 21 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Poseidon
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:38
dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pallas Athéna
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:37
dřevoryt, 1988, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru Judr. Vladislava Brože a Phdr. Bohumila Nováka, vydal spolek českých bibliofilů 8. dubna 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
O lásce a proměnách - mořská panna
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:36
dřevoryt, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Anděl
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:35
litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Museum Litterarum Bohemicarum Pragae Bibliothecae Strahoviensis Aula Theologica Dicta
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:34
dřevoryt, 13 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pod paraplíčkem
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:33
dřevoryt, 14 x 9,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Strážkyně věže
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:32
dřevoryt, 11,8 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Novomanželé
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:31
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Plodný mnich
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:30
dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
B. Holt
Frau Page
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Bohumil Stanislav Urban
SV. Jakub
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Pejchl
(1901-1973)
Starý hřibotov v zimě
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:12
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO