-
Josef Zicha
(1916-1977)
Žně na Podřipsku
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1943, sign. vše PD Josef Zicha 43, rozměr souboru 41 x 51 cm, soubor obsahuje sedm dřevorytů. Nákladem knihkupectví Rudolfa Kropáčka v Roudnici nad Labem, žák prof. A. Strnadela a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Pocta Karlu Tutschovi
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor 11 litografií, 30 x 21 cm, sign.vše, č. 61/80, Vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer , A.T. 5/8, ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Anderle
(1936)
Václav Havel: Appassionata humana
Položka č.: 454Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 1991, 30,2 x 43 cm, Obsáhlá kniha kreseb Jiřího Anderle na text Václava Havla v německé jazyce Ein Wort über das Wort (Slovo o slově), žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
M2 in the channel (1931)
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor pěti litografií, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 94/100, 5 samostatných listů v papírové obálce, každý list signován
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Dante Alighieri
(1265-1321)
La Divina Commedia (Inferno I.+II.)
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, BEZ původních ilustrací S. Dalího!, vyd. Salani, Arte e Scienze, 1964, ex. 1435/2900, volné listy, ručním papír Magnani, 2x původní kartonové desky a 2x pův. ochranné pouzdra, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Katja Hajek
(1950-2008)
Tagträume rütteln sich (Elf Märchen in Farbe Gesetzt)
Položka č.: 457Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 11 barevných pohádek na rozkládacím ručním papíře BFK Rives, všechny signovány vzadu Katja Hajek 92, uloženo v kartonovém pouzdře, na vnitřní straně podpis autorky, vyd. Katja Hajek, Berlin, 1992, ex. 91/100, u příležitosti 65. narozenin Otto Herberta Hajeka, celkem vyšlo 500 výtisků, v…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
La Province de Namur
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Poslední
(1955)
Karla Erbová: Dům plný dopisů
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 4x sign. komb. technika (serigrafie a suchá jehla) J. Poslední, vyšlo nákladem autorky u příležitosti 120. výročí nar. Fr. Kafky, Chotěšov, 2004, ex. 29/30 (formát A4), volní listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
(1906-1988)
Soubor deseti Ex Libris původních dřevorytů
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, soubor deseti drobných dřevorytů s krátkým úvodním textem B.B. Buchlovana, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1927, ex. 24/50, dřevoryty ve velmi dobrém stavu, dvojlist s textem opotřeben, pův. ob. při okrajích značně poškozena a ušpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Vzpomínky na města, kde jsem nikdy nebyl
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Cheben
(1936)
Lenka Chytilová: Modlitba léta
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Musaion VI.
Položka č.: 463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podp. na patitulu R. Kremlička, vyd. O. Štorch-Marien, Praha, 1925, ed. Aventinum, obs. 33 reprodukcí, úv. slovo E. Faure, pův. brož, 31s. + přílohy, odlepený a nepatrně poškozený hřbet, jinak velmi dobrý, pěkný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
August Vermeylen: Věčný žid
Položka č.: 464Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 72/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., lehce vybledlý hřbet desek, na tit. listě podpis pův. majitele, jinak velmi dobrý, pěkný stav!…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Štursa
(1880-1925)
Paul Gauguin
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2 dřevoryty vyzdobil J. Štursa, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1909, LII svazek Knih dobrých autorů (KDA), vignety vyzdobil a knihu přeložil J. Marek, úv. slovo M. Marten, clpl. převazba, 88s., zažloutlý papír, ušpiněné desky, jinak velmi dobrý a pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, an…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Miguel de Unamuno: Tragický pocit života v lidech a v národech
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, dřevoryt s portrétem autora ve frontispisu J. Rambousek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1927, ed. Symposion, sv. 27, ex. 120/500 na Japanu Banzay, pův. brož, 233s., zaprášené okraje listů, uvolněné archy, mírně zohýbané růžky, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugenio Montale
(1896-1981)
Příležitosti
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vybral, vydal a upravil M. Dyrynk, 1979, podpisy v tiráži M. Dyrynk, J. Vladislav (překlad) a Vlasta Dyrynková (dřevoryt a kresba) + soukromé věnování J. Vladislava, volné listy v ob., 21s., v dobrém stavu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Němec
(1961)
Pavel Zajíček: Kniha moří
Položka č.: 468Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, grafický list ve frontispisu a il. D. Němec, vyd. Pulchra, Praha, 2011, ex. 213, ob. a upr. Petr Krejzek, studio ReDesign, pův. brož s karton. pouzdrem, 189s., výborný stav knihy, pouzdro lehce opotřebené, pův. přiložené CD chybí, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Horáčková
(1962)
Manuál Script Rebeky
Položka č.: 469Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, autorské písmo a typografie J. Horáčková, vyšlo jako 17. svazek experimentální edice speciálního ateliéru knižní grafika a písma na UMPRUM, Praha, 1995, ex. 8/40, knihařsky zpracoval Jan Hybner, papír Ingres Fabriano, lehce zašlé desky, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, an…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
I. Wernisch, P. Rudolf, J. Hůla a V. Vokolek: Sonety
Položka č.: 470Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, soubor experimentálních sonetů čtyř autorů, vyd. nákladem vlastním?, 1990, podp. s věn. V. Vokolek na záložce, volné listy v pův. ob., nestr., ušpiněná ob., jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
-
Hana Dostálová
(1890-1981)
Předchůdci (Sborník současné francouzské literatury)
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, návrh vazby a úprava H. Dostálová, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1925, ex. 51/400 na papíře Japan Banzay, ed. Symposion, sv. 17, obs. texty či básně např. H. Barbusse, J.-R. Bloch, G. Duhamel, R. Rolland, J. Romains aj., pův. clkžn. vazba, 217s., lehce vybledlý a mírně odřený hřbet desek, …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Charles-Louis Philippe: V městečku
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, osmi dřevoryty vyzdobil a vazbu navrhl J. Rambousek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 46/500 na papíře Japan Banzay, ed. Symposion, sv. 21, pův. clkžn. vazba, 102s., lehce vybledlý a mírně odřený hřbet desek, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žá…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Solar
(1896-1977)
Viktor Dyk: Děs z prázdna
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, ex. 24/50 na Simili Japanu, v umělecké vazbě J. Solara, obs. I. díl: Děd Václav Šaroch (posmrtné vydání, více nevyšlo), upr. A.B. Kohout, clkžn. vazba se zlacením, 296s., hřbet a růžky desek lehce odřeny, jinak velmi pěkný, dobrý stav, Antiqari.at Radho…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Paříž
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2x lept J. Kábrt; podpis P. Kábrt, J. Čejka (redakce) a M. Dyrynk (typografie) v přední tiráži; vyd. Spolek č. bibliofilů (ve třech mutacích), Praha, 2000, ex D/28, vydáno u příležitosti 80. narozenin J. Kábrta a k poctě českého kresleného a animovaného filmu a jeho tvůrců, volné listy …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Stiebitz
(1894-1961)
O Janově Apokalypse
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, samostatně vydaný doslov k vydání Apokalypsy z téhož roku, vyd. Arno Sáňka, Praha, 1929, ex. 77/83 na ručním papíře, v úpravě K. Dyrynka, sešité složky v ob., 23s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Jan Čep: Vigilie
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pův. clkžn. vazba V. Obrtela, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 58/350 na papíře Japan Banzay, ed. Plejada, sv. 3, clkžn. vazba se zlacením, 91s., lehce zahnědlý hřbet desek, jinak velmi dobrý, hezký stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Když jsme studovali na umělce
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Lorenc
(1919-1999)
Dominique Janvier: Mezi Nilem a Vilainou
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, ex. 11/26 na barevném papíře s podpisem a v překladu Zd. Lorence v tiráži, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Igor Vik
(1895-1957)
Marcel Jouhandeau: Astaroth aneb Noční návštěvník
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošť…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Kateřina Emmerichová
(1774-1824)
P.K.E. Schmöger: Život ctihodné Anny Kateřiny Emmerichové I+II
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, úprava obou svazků J. Benda, vyd. Antonín Ludvík Stříž a Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1917 a 1921, 2x pův. brož, 308+ 352s., u obou svazků rozvolněné listy - volné archy, u prvního svazku odpadlá přední část ob., jinak velmi dobrý stav obou částí, Antiqari.at Radhošťská, anti…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO