Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Report č. 3

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:59

    lept, 1970, 39,7 x 24,6 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, 26/45, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Eva

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:41

    akryl, frotáž, plátno, po roce 2000, 70 x 80 cm, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Oilzum can, Sinclair can

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:59

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 49/80

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:58

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č.1/70

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Comet

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:44

    litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/80

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    DC - 2 nad Alpami

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:36

    akryl, plátno, 2012, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Good Year

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:32

    litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 86/100

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Pinocchio

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:31

    lept, 2010, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2010, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    de Havilland Comet

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:24

    litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Tatra 603

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:21

    litografie, 2014, 23 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2014, č. 19/100

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    ČSA taxi

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:20

    litografie, 2004, 9 x 14,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 139/150

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:48

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:47

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:46

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Létající pes

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:45

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:44

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:43

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holubice

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:42

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Teicher

    Sedící akt

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:41

    linoryt, 2006, 75 x 50 cm, sign. PD Vojtěch Teicher 06, č. 5/7, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavlína Bartušková

    Sedící

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:40

    linoryt, 67,7 x 52,4 cm, sign. PD Bartušková Pavlína, č. 2/8, při okraji poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šašek

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:39

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ležící akt

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:38

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karin Božková

    Akt

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:37

    linoryt, 56 x 42,3 cm, sign. PD Karin Božková, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:36

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:35

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:34

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Pod vodopádem

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:33

    linoryt, 1964, 29,6 x 17,4 cm, sign. DU Hodonský, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Splývání

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:32

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Far West

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:31

    lept, mezzotitna, 34 x 22 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Maria dei Gratia Bohemiae et Brunensis Regina

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:30

    lept, 33 x 21,3 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook