Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Report č. 3

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:59

    lept, 1970, 39,7 x 24,6 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, 26/45, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Eva

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:41

    akryl, frotáž, plátno, po roce 2000, 70 x 80 cm, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Oilzum can, Sinclair can

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:59

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 49/80

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:58

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č.1/70

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Comet

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:44

    litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/80

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    DC - 2 nad Alpami

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:36

    akryl, plátno, 2012, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Good Year

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:32

    litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 86/100

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Pinocchio

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:31

    lept, 2010, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2010, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    de Havilland Comet

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:24

    litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Tatra 603

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:21

    litografie, 2014, 23 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2014, č. 19/100

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    ČSA taxi

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:20

    litografie, 2004, 9 x 14,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 139/150

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • František Hodonský

    (1945)

    Splývání

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:32

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Far West

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:31

    lept, mezzotitna, 34 x 22 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Maria dei Gratia Bohemiae et Brunensis Regina

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:30

    lept, 33 x 21,3 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Psí spřežení

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:29

    tuš, papír, 37,5 x 28 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    V táboře

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:28

    tuš, papír, 42,5 x 27,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Sandy McTrigger

    Položka č.: 819

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:27

    tuš, papír, 37 x 26 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Chyceni v pasti

    Položka č.: 818

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:26

    tuš, papír, 38 x 28 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Chycen v pasti

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:25

    tuš, papír, 38 x 29 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Krocení smečky

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:24

    tuš, papír, 38 x 28,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Dražení psů

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:23

    tuš, papír, 21,5 x 56,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Smečka psů

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:22

    tuš, papír, 31,5 x 26,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lov medvěda

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:21

    tuš, papír, 36 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Šťastné shledání

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:20

    tuš, papír, 33,5 x 28 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    McTaggart

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:19

    tuš, papír, 38 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý los

    Položka č.: 810

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:18

    tuš, papír, 19,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    McTaggart s Barím

    Položka č.: 809

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:17

    tuš, papír, 38,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Útok

    Položka č.: 808

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:16

    tuš, papír, 37,5 x 24,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Smečka

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:15

    tuš, papír, 37 x 24,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Úlovek

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 13:14

    tuš, papír, 18 x 27,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook