• Antonín Kroča

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:31

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 762

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:30

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 761

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:29

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:28

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:27

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Kroča

    Akt (modrý)

    Položka č.: 758

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:26

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Šárka)

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:25

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:24

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Helena)

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:23

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 754

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:22

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:21

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 752

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:20

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 751

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:19

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:18

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most z Kampy

    Položka č.: 749

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:17

    olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Výcvik krotkých šelem

    Položka č.: 748

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:16

    serigrafie, 18,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 50/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělc…

  • Karel Benetka

    Ilusionisté

    Položka č.: 747

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:15

    serigrafie, 19 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 85/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. …

  • Vladimír Novák

    Na útěku

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:14

    litografie, 22 x 9,8 cm, značeno DU Vladimír Novák, kartonová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:13

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:12

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Plačící dívka

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:11

    suchá jehla, 11,2 x 15,9 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 42/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Police

    Položka č.: 742

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:10

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Erazim

    Ležící

    Položka č.: 741

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:09

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Konvolut 14 grafických listů

    Položka č.: 740

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:08

    14 x grafikcý list, 20 x 12 až 5 x 7 cm, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:07

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:06

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ladislava Gažiová

    (1981)

    Ptáci v plamenech

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:05

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:04

    tuš, akvarel, papír, 14,6 x 20,8 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorské razítko, na dolním okraji přes text šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opu…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Ty se mi moc líbíš, Pepo, protože jsi taková hlava otevřená.

    Položka č.: 735

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:03

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Můžete být klidná, paní. Váš manžel nemá ani vysokou horečku, ani vysoké IQ

    Položka č.: 734

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:02

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)