-
Neurčený autor
Údolí řeky
Položka č.: 281914Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:26
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chalupy v krajině
Položka č.: 281858Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281917Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:31
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:32
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Parný den (podle Antonína Slavíčka)
Položka č.: 202563Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:34
tempera, karton, 1975, 44,9 x 62,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nosek
(1876-1966)
Léto v horách
Položka č.: 281860Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:35
olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Novák
Letní krajina
Položka č.: 281861Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:36
olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Novotný
(1911-2000)
Piknik
Položka č.: 281862Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:37
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Padalík
Jeřáby u Studnic
Položka č.: 281863Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:38
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina s řekou
Položka č.: 279071Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:39
rudka, papír, 28 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pokorný
Večer
Položka č.: 281918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Na břehu
Položka č.: 277868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:41
olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Slavík
Krajina
Položka č.: 279073Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:42
olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Stehlík
(1948-1999)
Krajina
Položka č.: 281864Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43
olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stoll
Romantická krajina
Položka č.: 277889Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:44
olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Krajina
Položka č.: 279064Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:45
tempera, tuš, běloba, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šelestov
Zimní krajina
Položka č.: 270109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:46
olej, malířská lepenka, 30 x 42 cm, sign. PD D. Šelest., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Šoun
Pasáček
Položka č.: 281865Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:47
olej, plátno, 50,5 x 60 cm, sign. PD S Šoun, rám, v horní části protržené plátno, na malbě škrábanec, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Toman
(1886-1942)
Krajina
Položka č.: 259197Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:48
olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Tuček
Lesní cesta
Položka č.: 270110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:49
olej, plátno, 1932, 62 x 30 cm, sign. PD 1932 A. Tuček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Tůma
Krajina
Položka č.: 281866Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:50
olej, karton, 25 x 34,5 cm, sign. LD J. Tůma, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Uhlíř
(1900-?)
Chalupy u vody
Položka č.: 246205Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:51
tempera, běloba, papír, 1965, 45 x 65,5 cm, sign. PD Uhlíř 65, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Krajina
Položka č.: 281867Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:52
kombinovaná technika, karton, 1940, 50 x 72 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Veržakovský
Krajina s mostem
Položka č.: 281919Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:53
olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO