Akt a erotika

  • Berto Monetti

    Nahé víly

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:02

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61,1 x 42,8 cm, sign. DU Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Muž prohlížející si nahou ženu

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:04

    tuš, tempera, papír, 1979, 40,5 x30,8 cm, sign. LD Monetti 79, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt ve vaně

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:06

    kvaš, tuš, tužka, lak, papír, 1987, 49,8 x 35,1 cm, sign. PD Monetti 87

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt a zadumaný muž

    Položka č.: 176

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:08

    tuš, akvarel, papír, 1979, 40,8 x 32,2 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Stojící akt

    Položka č.: 177

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:10

    tuš, tempera, papír, 47,8 x 32,3 cm, sign. LD Monetti, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, na pap

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Neznámý autor

    (1888-1973)

    Za závěsem ( Z knih Pavla Vodehnala)

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:12

    dřevoryt, 10,7 x 7,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 179

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:14

    kvaš, tuš, papír, 1982, 29,5 x 20,7 cm, sign. PD Monetti I. XI. 82, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt ze zadu

    Položka č.: 180

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:16

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 56,5 x 42,2 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobn

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v bojovém postoji

    Položka č.: 181

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:18

    kvaš, tuš, papír, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, při horním okra

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící akt

    Položka č.: 182

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:20

    tuš, kvaš, papír, 1981, 26,7 x 18,8 cm, sign. LD MOnetti 81, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:22

    tuš, papír, 1975, 70,2 x 49,8 cm, PD monogr. M 75, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Striptérka

    Položka č.: 186

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:24

    lavírovaná kresba tuší, 29,4 x 20,8 cm, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Akt s jablky

    Položka č.: 187

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:26

    lept, 15 x 6,5 cm, sign. DU V. Pokorný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Nahá před zrcadlem

    Položka č.: 216

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:28

    tužka, běloba na hedvábném papíře, 21 x 25 cm, papír při okrajích pomuchlán a zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mistr Němec na procházce...

    Položka č.: 217

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:30

    fix, papír, 1983, 29 x 20 cm, při levém okraji "vykousnutí" a skvrna od vody , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    Položka č.: 220

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:32

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klečící

    Položka č.: 223

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    List z náčrtníku

    Položka č.: 224

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:36

    lavírovaná tuš, papír, 1920, 15 x 17,2 cm, sign. PD Ullrych 20, papírová pasparta, papír u rohů nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:38

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35 x 11,5 cm, sign. LD B. Ullrych, papírová pasparta, na rozích papír nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:40

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    Položka č.: 231

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    Položka č.: 232

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy

    Položka č.: 233

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:48

    akvarel, tuš, papír, 15,6 x 22,6 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Dívka s knihou (EXL Lud Bradáč)

    Položka č.: 238

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:50

    lept, 1924, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD Stanislav Kulhánek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 239

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vodička

    Dvě dívky

    Položka č.: 241

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:54

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:56

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Položka č.: 244

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:58

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 246

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 14:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)