Akt a erotika

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Umývání

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:39

    suchá jehla, 1942, 16,7 x 12,4 cm, PD monogr. MS, rám, I. stav I. tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ingrid Glaserová

    Evropa

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:40

    barevný lept, 1989, 64 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 89, č. 34/60, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:41

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:43

    litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Demel

    Milenec- Appllinaire- pásmo

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:44

    lept, 2012, 49,3 x 32,3 cm, sign. PD KDemel 97, č. 37/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • D. Justin

    Akt - torzo

    Položka č.: 125

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:45

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženy v prostoru

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:47

    suchá jehla, 1983, 54,2 x 46,3 cm, sign. PD F.Burant 1983, č. 10/20, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský poloakt

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:48

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:49

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:50

    olej, plátno, 17,2 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:51

    pastel, akvarel, papír, 1947, 62,4 x 43,9 cm, sign. PD B. Ullrych 47, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:52

    olej, papír, 50,4 x 40,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:53

    akvarel, papír, 1940, 48,,3 x 60,3 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Kiyonaga

    Shunga

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:54

    japonský dřevořez, 1900, 12 x 67 cm, rám, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:55

    japonský dřevoryt, 18,8 x 27,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 149

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:56

  • Bohumil Ullrych

    Malířka

    Položka č.: 150

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:57

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu rybníka

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:58

    kombinovaná technika kvaš, tužka na papíře, 1944, 27,5 x 21 cm, sign. PD B.Ullrych 44, vzadu popsáno Boh. Ullrych 1944 Praní "U rybníka", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)