• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:38

    litografie, 26,5 x 65 cm, sign. PD J. Valečka, č. 79/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    U jezera

    Položka č.: 702

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:37

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 50/60, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled z okna

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:31

    litografie, 1996, 37,6 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Iva Hüttnerová

    Liška v zimě

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:21

    litografie, 2007, 12,5 x 20,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 07, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Toyokuni III Kunisada

    (1786-1864)

    Samurajové před soubojem (diptych)

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:12

    2 x japonský dřevoryt, 37 x 25 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:11

    lept, 1995, 19,4 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 28/40, pokrčený papír, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Bez úmyslu

    Položka č.: 675

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:10

    lept, 1993, 15,2 x 9,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 34/40, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    M. Jahn: Bezkydy (horská lyrika)

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:09

    bibliofilie, 23,7 x 16,4 cm, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Laštůvka

    (1913-1996)

    Tančící ženy (PF 1981)

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:08

    linoryt, 1980, 13 x 9,3 cm, sign. PD Laštůvka 80, lehce zažloutlý papír, žák prof. V. Makovského, člen SČVU

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Slíva

    Dvě ruce, jedny záda

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:58

    suchá jehla, 2007, 30 x 18 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/10, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    Konvolut 63 grafik

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:57

    63 litografií, formáty např. 13 x 8 cm, 10 x 7,5 cm, všechny sign. Cinybulk

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:48

    litografie, 32 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 99/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:47

    litografie, 2007, 26 x 42 cm, sign. PD J Valečka , č. 26/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 651

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:46

    litografie, 2009, 26 x 42 cm, sign. PD J Valečka , č. 96/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Claude Lorrain (Gellée)

    (1604/5?-1682)

    Krajina s pastevcem

    Položka č.: 648

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:43

    lept, 12,7 x 19,5 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Claude Lorrain (Gellée)

    (1604/5?-1682)

    Merkur a Argus

    Položka č.: 647

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:42

    lept, 1662, 14,9 x 21,6 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Claude Lorrain (Gellée)

    (1604/5?-1682)

    Čas, Apolón a Čtyři roční doby

    Položka č.: 646

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:41

    lept, 1662, 19,3 x 24,8 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Frans van Bloemen (Horizonti)

    (1662-1749)

    Obelisk

    Položka č.: 645

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:40

    lept, 23,4 x 17,2 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1662-1749)

    Cesta k obelisku

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:39

    lept, 17,7 x 25,7 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    (1662-1749)

    Scéna na cestě s bránou

    Položka č.: 643

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:38

    lept, 23,1 x 17,2 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Aljo Beran

    Dvojice

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:25

    dřevoryt, 23,7 x 18,8 cm, sign. PD JBeran, č. 4/15

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Sušení sena

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:24

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 29,3 x 19,5 cm

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Neznamý autor

    (1942-2009)

    Postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:12

    fotografie, 24,1 x 18,1 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    (1942-2009)

    Žena (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:10

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:09

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    (1942-2009)

    Totem (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:08

    fotografie, 24 x 17,8 cm, místy poškozený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:07

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • J. Baabel

    Kořeny

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:03

    dřevoryt, 18,3 x 15,8 cm, sign. PD J. Baabel, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:06

    dřevoryt, 28 x 20,4 cm, sign. PD B. Lacina, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvr…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 17:55

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu