Bibliofilská aukce (3. kolo)

položky je možné po domluvě (alespoň dva dny předem) připravit na ukázku. V případě zájmu kontaktujte prosím Aukční síň Vltavín - T: 224930340, E: info@galerie-vltavin.cz

  • Karel Špilar

    (1871-1939)

    Skica

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:27

    uhel, papír, 28,3 x 19,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1963)

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:28

    tužka, papír, 22,3 x 24,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Údolí řeky

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:29

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Na kraji lesa

    Položka č.: 555

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:30

    litografie, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paří…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Branka

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:31

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, značeno LD HM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1903-1999)

    PF 1936

    Položka č.: 557

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1903-1999)

    PF 1934

    Položka č.: 558

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:33

    tisk, 14,5 x 10,5 cm, značeno LD M. Mrkvičková - Hlobilová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Brno - Franta Kocourek

    Položka č.: 559

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:34

    tisk, 14,9 x 20,8 cm, značeno PD Saudek, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    PF 1982

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:35

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. PD Olbram Zoubek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Poděkování

    Položka č.: 561

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:36

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. DU Olbram, Polana, Jasan Z., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Přání k narozeninám Azičce Kůsové

    Položka č.: 562

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:37

    tuš, papír, 1945, 30 x 22,5 cm, vše signováno, čytři miniaturní kresby na dvou aršich ručního papíru vložených do kartonové obálky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Buriánek

    Venkovská stavení

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:38

    lept, 17,8 x 22 cm, sign. PD LBuriánek

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Válek

    Řetěz

    Položka č.: 564

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:39

    kombinovaná technika, 2000, 17,4 x 18,5 cm, sign. PD J. Válek 2000, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Na procházce

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:40

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Klára Trnková

    Divka v okně

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:41

    litografie, 1985, 47 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková 85, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Tomáš Bím

    Lehátko

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:42

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Vladimír Novák

    Postavy

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:43

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Novák

    Postava v červené ploše

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:44

    litografie, 1989, 59,5 x 42,5 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Vladimír Novák

    Postavy v zelené ploše

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:45

    litografie, 1989, 48,7 x 38 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

  • Eva Natus Šalamounová

    Dámy se svícnem

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:46

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Dům v noci

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:47

    litografie, 1979, 43 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Dámy se svícnem

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:48

  • Eva Natus Šalamounová

    Tři ženy

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:49

    litografie, 1980, 32 x 26,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

  • Eva Natus Šalamounová

    Manéž se lvem

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:50

    litografie, 1990, 55,7 x 39 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:51

    litografie, 1976, 44,3 x 31,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Hostina

    Položka č.: 577

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:52

  • Eva Natus Šalamounová

    Loutky

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:53

  • Oldřich Jelínek

    Požehnání

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:54

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 580

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:55

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:56

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)