• Michael Rittstein

    Líčení

    Položka č.: 214151

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:28

    litografie, 1978, 17,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 9/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 214158

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:29

    litografie, 52,5 x 34 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Rossini: Tanec na hudbu

    Položka č.: 237224

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:30

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29 x 21 cm, sign. PD Schin 83, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Olga Vychodilová

    Vřes

    Položka č.: 214268

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    lept, 14 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 92/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 214273

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:31

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, 32/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nationale Su…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Puccini: Tosen - Serpia II.

    Položka č.: 237225

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:32

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29,3 x 21 cm, sign. PD Schin 83, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dan Trantina

    Smoke

    Položka č.: 215681

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    litografie, 2012, 51 x 39,5 cm, PD monogr. DT 12, č. 4/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 215703

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:33

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, 31/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nationale Su…

    Vlajky

    Položka č.: 237226

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:34

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michal Vondráček

    Černínský palác

    Položka č.: 218745

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    ocelorytina, 22,5 x 15 cm, sign. PD M.Vondráček, č. 99/100, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jana Reinerová

    Tam, kde bydlí J. Kotalík

    Položka č.: 218764

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (115 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:35

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/50

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karel IV.

    Položka č.: 219885

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:36

    lept, suchá jehla, 29 x 39,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 84., č.6/150

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    Položka č.: 220668

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:37

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    Ženeva

    Položka č.: 220669

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:38

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Boris Nosek

    Papoušek

    Položka č.: 237525

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Vinárna u Lorety

    Položka č.: 220671

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:39

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vhled do zahrady Německého velvyslanectví

    Položka č.: 220672

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:40

    litografie, 34,5 x 27,5 cm, č. 25/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    Položka č.: 237527

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Reinerová

    Rodný kraj G. Mahlera

    Položka č.: 220675

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:41

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Slavný park v Jeruzalémě

    Položka č.: 220676

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:42

    litografie, 33 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    Položka č.: 237528

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jana Reinerová

    Vila Richarda Wagnera

    Položka č.: 220677

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:43

    litografie, 33 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 220679

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:44

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237874

    olej, plátno, 10,5 x 26,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní most

    Položka č.: 220681

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (123 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:45

    litografie, 35 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (123 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu IV.

    Položka č.: 223555

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:46

    litografie, 2014, 41 x 56,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, AT, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    V noci v zimě u Karlova mostu

    Položka č.: 237875

    olej, papír, 10,5 x 23,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jana Reinerová

    Les

    Položka č.: 223577

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:47

    litografie, 47 x 35 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 4/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži I.

    Položka č.: 223595

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:48

    linoryt, 2017, 24 x 15 cm, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)