Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Loď s vesly

    No.: 376

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 245774

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:14

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Indka

    No.: 245726

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:15

    lept, 4,7 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ryba

    No.: 235975

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:16

    woodcut, 13 x 23 cm, signed lower/right L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Estimate: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    No.: 243392

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.800 CZK (67 €)