Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Děti u splavu

    Položka č.: 198389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 15:24

    lept, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Máchův kraj - návrh na Ex Libris Václav Šmejkal

    Položka č.: 220270

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:39

    tužka, tuš, papír, 30 x 21 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 226407

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:26

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD AMoravec, č. 149/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 226410

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:27

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:28

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 226412

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:29

    dřevoryt, 11,2 x 31 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající básník

    Položka č.: 238795

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:06

    linoryt, 20 x 14 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě

    Položka č.: 243814

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:50

    olej, sololit, 1974, 27 x 85 cm, sign. PD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 243815

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:51

    olej, sololit, 1977, 49 x 69 cm, sign. LD A. Moravec 77, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alois Moravec

    Pod Michovem

    Položka č.: 243816

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:52

    olej, sololit, 1974, 49 x 69 cm, sign. LD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

  • Alois Moravec

    Horská zima

    Položka č.: 243817

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:53

    olej, sololit, 1979, 48 x 68, 5 cm, sign. LD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

  • Alois Moravec

    Vyznání lásky

    Položka č.: 244157

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:13

    tuš, papír, 34,3 x 30 cm, sign. PD A. Moravec, znečištěný a natržený pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Lyžování

    Položka č.: 244158

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:14

    tuš, běloba, papír, 20,9 x 26,2 cm, sign. PD A Mo, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Dřevorubci

    Položka č.: 222131

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:38

    dřevoryt, 11,1 x 12 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    U vody - Bolevec

    Položka č.: 243739

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:00

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)