• Neznámý autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:48

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice růží

    Položka č.: 244133

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:49

    tempera, běloba, karton, 50,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 244134

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:50

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Petráš

    Ležící

    Položka č.: 244135

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:51

    tempera, běloba, karton, 36 x 49,5 cm, sign. PD Petráš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Pichlík

    Petrovac na Moru

    Položka č.: 244136

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:52

    olej, sololit, 44 x 100 cm, sign. PD Pichlík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pospíchal

    (1932)

    Amádeus

    Položka č.: 244137

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:53

    olej, dřevořezba, 1989, 53 x 45 cm, sign. vzadu Pospíchal 1989, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • I. Putová

    Velkoměsto

    Položka č.: 244138

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:54

    tempera, papír, 45,7 x 19 cm, sign. PD I. Putová, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Schoř

    (1912-1987)

    Vyčkávání

    Položka č.: 244139

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:55

    tempera, akvarel, tuš, papír, 29 x 54 cm, sign. PD Schoř, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Snížek

    Zámek

    Položka č.: 244140

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:56

    olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 244141

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:57

    olej, karton, 20,5 x 69 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, zezadu nalepen autorský štítek, nepatrné oděrky na rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Škudla

    Zima

    Položka č.: 244142

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:58

    olej, překližka, 1943, 50 x 60 cm, sign. PD R. Škudla 43, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špitník

    Krajina

    Položka č.: 244143

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:59

    olej, plátno, 37 x 45 cm, sign. PD Špitnik

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Lední hokej

    Položka č.: 244144

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:00

    kvaš, papír, 1964, 33 x 45 cm, sign. LD V. Trefil, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jar. Tykal

    Snopy

    Položka č.: 244145

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:01

    olej, lepenka, 40,5 x 61 cm, sign. PD Jar. Tykal, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s chlebem a jablky

    Položka č.: 244146

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:02

    olej, karton, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Vosolsobě

    (1937-2011)

    Krajina

    Položka č.: 244147

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:03

    tempera, papír, 1959, 30,5 x 43 cm, sign. LD Vosolsobě 59

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jar. Dušek

    Portrét ženy

    Položka č.: 244148

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:04

    kvaš, papír, 36,5 x 28 cm, sign. PU Jar. Dušek, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Gutoroff

    (1911)

    Ženský akt

    Položka č.: 244149

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:05

    uhel, papír, 42,2 x 27,4 cm, LD monogr. I. G., rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 244150

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:06

    akvarel, tuš, papír, 1942, 60 x 47,5 cm, sign. PD O. Jelen 42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 244151

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:07

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1981, 28,7 x 19 cm, sign. PD Schi, pasparta, jen nepatrně ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 244152

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:08

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 28 x 16 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 244153

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:09

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1983, 32 x 22 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Wiesner

    (1900-1972)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 244154

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:10

    tuš, akvarel, papír, 1935, 38,5 x 20 cm, sign. PD R. Wiesner 1935, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté prof. V. Nechleby a J. Obrovského na AVU v Praze, členka Skupiny 58 a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Zátiší

    Položka č.: 244155

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:11

    tužka, akvarel, papír, 57,5 x 44 cm, sign. LN V. Hejna, na rámu oděrky, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Podzim

    Položka č.: 244156

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:12

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1934, 21,5 x 13,5 cm, sig. PD Fketzek 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Vyznání lásky

    Položka č.: 244157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:13

    tuš, papír, 34,3 x 30 cm, sign. PD A. Moravec, znečištěný a natržený pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Lyžování

    Položka č.: 244158

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:14

    tuš, běloba, papír, 20,9 x 26,2 cm, sign. PD A Mo, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 244159

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:15

    tužka, akvarel, papír, 1955, 14,9 x 11 cm, sign. PU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zátiší s bažantem

    Položka č.: 244160

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:16

    pastel, papír, 1961, 46,5 x 68,5 cm, sign. PN K. Oberthor 61, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil otec Kamila Lhotáka

    Rytíř

    Položka č.: 244161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:17

    tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook