• Josef Paleček

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 244162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:18

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Peca

    Karlův most

    Položka č.: 244163

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Oslík na pobřeží

    Položka č.: 244164

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:20

    suchý pastel, papír, 45,2 x 35,5 cm, sign. PD Ronek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jaroslav Sůra

    (1929-2011)

    Mír

    Položka č.: 244165

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:21

    uhel, akvarel, papír, 1952, 32 x 22,5 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 1952, rám, mírně zažloutlá papsparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asoci…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Svolinský

    Neposeda

    Položka č.: 244166

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:22

  • Karel Svolinský

    Květiny

    Položka č.: 244167

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:23

    akvarel, tuš, papír, 12,8 x 20,8 cm, sign. LD K. Svolinský, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • K. Tupý

    Chrám matky Boží před Týnem

    Položka č.: 244168

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:24

    akvarel, tužka, papír, 30,5 x 18 cm, sign. PD K. Tupý, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s ptákem

    Položka č.: 244169

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:25

    uhel, papír, 1978, 41 x 36 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ferdinand Vandas

    Most Legií

    Položka č.: 244170

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:26

    vosková batika, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Vandas, lišta

  • Jan Vyčítal

    Kočka

    Položka č.: 244171

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:27

    propiska, papír, 19 x 9 cm, sign. DU Vyčítal Jan, Antikvariát Ostrovní

  • Horymír Zábranský

    Horymír

    Položka č.: 244172

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:28

    uhel, papír, 89 x 63 cm, rám, zvlněný a zažloutlý papír

  • Marie Filippovová

    Kompozice I.

    Položka č.: 244173

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:29

    barevné tuše, papír, 2011, 21,3 x 19,2 cm, sign. LD Marie Filippovová 2011, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice II.

    Položka č.: 244174

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:30

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 21 x 19,8 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Juraj Čorňák

    Červená krajina

    Položka č.: 244175

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:31

    olej, plátno, 1975, 70 x 80 cm, sign. PD Čo 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 244176

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:32

    akryl, sololit, 2012, 83 x 71 cm, sign. LD Čo 12, Antikvariát Dlážděná

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Úsměv

    Položka č.: 244177

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:33

    kombinovaná technika, sololit, 89,5 x 78 cm, monogr. PD R, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pierre Spiess

    Colorela Hloubětín

    Položka č.: 244178

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:34

    akryl, špachtlát, plast, 1974, 59 x 28 cm, sign. PD P. Spiess 74, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Pierre Spiess

    Kostelík v pohraničí

    Položka č.: 244179

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:35

    akryl, špachtlát, sololit, 1991, 29,5 x 41 cm, sign. PD P. Spiess 91, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 244180

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:36

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 244181

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:37

  • Josef Danilowatz

    (1877-1945)

    Lom

    Položka č.: 244182

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:38

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Henry Fantin-Latour

    (1836-1904)

    Paradies und Peri

    Položka č.: 244183

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:39

    litografie, 26 x 18,6 cm, papírová pasparta, příloha časopisu: Zeitschrift für Bildende Kunst, Oktober 1901, Neue Folge XIII; Paradies und Peri (Rob. Schumann), Original-litographie von H. Fantin-Latour in Paris, Handpressendruck auf Chinapapier, Hergestelt bei A. Clot in Paris, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pierre Gusman

    (1862-1941)

    Stromy

    Položka č.: 244184

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Kampmann

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 244185

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:41

  • Hans Neumann

    (1873-1957)

    Meeresruhe (Pokoj na moři)

    Položka č.: 244186

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:42

  • Heinrich Steinhagen

    (1880-1948)

    Pieta

    Položka č.: 244187

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:43

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Carel Nicolaas Storm van´s Gravesande

    (1841-1924)

    Večer (Abend)

    Položka č.: 244188

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:44

    lept, 20 x 25,3 cm, papírová pasparta, značeno DU Abend; Original-radierung von Storm van´s Gravesande, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Položka č.: 244189

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:45

    litografie, 28 x 28 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Paul Klee

    (1879-1940)

    Položka č.: 244190

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:46

    serigrafie, 30,5 x 23,4 cm, značeno PD v sítu Klee, Antikvariát Dlážděná

  • André Derain

    (1880-1954)

    Faun a dívka (z cyklu Satyrikon)

    Položka č.: 244191

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:47

    lept, 1934, 29 x 24 cm, rám