• Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 243654

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:10

    japonský dřevoryt, 35 x 24,4 cm, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    Položka č.: 243655

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:12

    japonský dřevoryt, 35,3 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    Položka č.: 243656

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:14

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy odřená barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    Položka č.: 243657

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:16

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 243658

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:18

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 243659

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:20

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejši

    Položka č.: 243660

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:22

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    Položka č.: 243662

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:24

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    Položka č.: 243688

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:26

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook