Svíce

    Položka č.: 242972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:04

    tisk, 9,1 x 6,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Pes

    Položka č.: 242974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Za peníze

    Položka č.: 242975

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:10

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Domy

    Položka č.: 242984

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:28

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 242992

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Šeříky

    Položka č.: 242995

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:50

    olej, plátno, 47,5 x 68 cm, sign. PD , rám, rám poškozen, plátno na dvou místech podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Kytice karafiátů

    Položka č.: 242996

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:52

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Přístav v Istanbulu

    Položka č.: 243001

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:02

    akvarel, papír, 14 x 19 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněno, na rámu oděrky, bez skla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 243011

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:22

    tempera, karton, 38 x 27 cm, sign. LD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:24

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Holoubek (PF 1941)

    Položka č.: 242765

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:18

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:21

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:22

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:23

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)