Kluk a dívka

    No.: 241009

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 18:02

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 18:22

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Muž ze Slovácka

    No.: 244086

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 18:52

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 244515

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:06

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:08

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Modrá kompozice

    No.: 245298

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:18

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    No.: 245364

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:22

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:32

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:34

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Zlatá ulička

    No.: 245905

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:42

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Hradčany

    No.: 245907

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 19:44

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248959

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 20:36

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Hříb

    No.: 249296

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 21:02

    uhel, papír, 1973, 19 x 14 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Neseme dary Ježíškovi

    No.: 249479

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 21:14

    litografie, 1990, 8,2 x 18 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kříž

    No.: 254020

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 21:32

    dřevoryt, 1986, 9,6 x 7,5 cm, sign. PD Pedinov 86, nalepeno na papíru, č. 4/30,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Svíčky a jmelí

    No.: 254032

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 21:38

    dřevoryt, 12,6 x 8 cm, sign. PD , papír přeložen do formy přání, na levé straně grafika, na pravé straně text: Příjemné svátky vánoční a mnoho zdaru v novém roce přeje Oldřich a Růža Hlavatých. , nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Věže (PF 1996)

    No.: 254040

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 21:50

    barevný dřevoryt, 1995, 9,6 x 8,7 cm, sign. PD, č. 52/80, text v grafice: PF´96 Vladimír Teuschel; pod grafikou tištěný text : Nová adresa V. Benedikta 19/10 Prievidza 971 01,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Listy

    No.: 254070

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 22:12

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Zvěstování (P. F. 1999)

    No.: 254089

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 12. 2021 22:22

    serigrafie, 1998, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Letní les

    No.: 257129

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:16

    olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Rozbouřené moře

    No.: 257131

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:18

    olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)