Hříb

    Položka č.: 249296

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:34

    uhel, papír, 1973, 19 x 14 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 246305

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:46

    akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)